Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik márkájú 4k tv-t érdemes...

Melyik márkájú 4k tv-t érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Egy 163 cm képátlójú 4K készüléket szeretnék, de eddig a Thomsonról és a Samsungról nem túl jókat hallottam...

kinek mi a tapasztalata?

Melyiknek a legszebb a képe, ha csak tv-ni szeretnénk rajta (T-home)?



2018. okt. 7. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Tv-ni tv-ni, a T-Home tud már 4K műsort "tv-ni"?

Mióta van ez a tv-ni szolgáltatás?

2018. okt. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kedves első válaszoló... amellett h tényleg nincs 4k tévé szolgáltatás azért még nem kell szétoltani a kérdezőt...


lehet h az ő igényeinek bőven megfelel a felskálázott 4k is.. Ami szerintem se ér sokat de nem ez volt a kérdés...


Némelyik Thomson tévé amúgy LG paneleket használ, szóval körülbelül annak a szintjét fogja hozni

Nézd meg a kinézett tévékben lévő panel tipusát

a Va paneleknek általába szebb, mélyebb a feketéje. Persze minden gyártónak megvan a maga varázslata a kontraszt arány megnövelésére..

A samsungok szerintem sokszor tönkremennek a garancia lejárta után :) Én nagyon kifogtam samsung termékekkel 4x egymás után. 3 telefon 1 monitor és van 1 nyomtató de az még úgy ahogy müködik. Van akinek életébe nemvolt baja samsung termékekkel, nekem csak az volt.. ettől függetlenül nem mondanám rájuk, h nem ajánlom őket mert álatalába nem szarok, csak kérdés, h mennyire időtálló.. 1:1-be ez a véleményem a philipsekről is... Az LG talán kicsit jobban birja a strapát de ők sem ártatlanok abban a témában, h mit mennyire terveznek tönkremenősre...

2018. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem mondhatod, szervizműhelyem tele van Samsunggal, LG-vel, Philipset utálom mert nem szimpatikus stb. lehetne sorolni.

Mégis ez nem annyira mérvadó, mert amiből sokat eladnak, több kerül belőle a szervizekbe is, ez mindig is így működött.

2018. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elnézést szeretnék kérni az első hozzászóló hölgytől! Helyesbítenék az egyszerűbb megértés kedvéért. Csak a közszolgálati műsorok megtekintésére szeretnénk használni a készüléket.

A 4K-nak a közszolgálati műsorok megtekintéséhez semmi köze, ennek felismerését a mondatok elkülönítésével kívántam hangsúlyozni. De csak Önnek nem sikerült a feltett kérdést értelmezni.


A soronkövetkező hozzászólóknak köszönöm a válaszát!

Tekintettel arra, hogy teljesen vakon vagyok a témában, így minden információ jól jön.

2018. okt. 7. 22:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Össze-vissza beszélsz kérdezőke, te aztán tényleg vakon vagy.

Még talán azt sem sikerül értelmezni, hogy az #1 és #3 ugyanaz vagyok. Szívesen egyébként!

Ki mondta, hogy a közszolgálatinak bármi köze lenne a 4K-koz?

Ha tényleg ennyire képtelen vagy szöveget értelmezni, akkor elmondhatom finomabban is, hogy szerintem egyszerűen ostobaság 4K TV-t venni, a te esetedben.


Ha csak tv-ni szeretnél rajta.

tvéni

tvéni

tvéni

tvéni

tvéni


Ezt úgy írják normálisan, hogy TV-zni, mert szerintem te még ezt sem fogtad fel.

2018. okt. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves hölgyem, kérem ne itt hisztizzen! A harmadik hozzászólás értelme is vetekszik az elsőével... Kérem a műhelyből néha menjen ki a fényre, hátha a "Philipset utálom mert nem szimpatikus" szóösszetétel is csiszolódik egy kicsit. Vélelmezem, a műhely is jól megy ilyen mély szakmai tapasztalat csillogtatása okán. lyen érvekkel, ha a tv-ni szemet szúrt Önnek, akkor legyen szíves a fent említett, Ön általi szóösszetétel helyesírására is egy kis időt szentelni.

Amennyiben a jövőben nem sikerül normális, szakmailag megalapozott kommentet írnia a kérdésemre, úgy kérem hanyagolja ezen egyszerű megnyilvánulásait, ezzel ne a szocializált népréteget boldogítsa !

2018. okt. 8. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Nevetséges vagy ezzel a fennkölt stílussal, miután egyszerű toldalékolásba beletört a bicskád.

Meg ugyebár egy kérdést sem sikerült tisztességesen összetákolni, szövegértelmezéssel is problémák vannak.

Alattomos, sunyi kis sértegetések, provokálás, ebben sikeres vagy, látom.

Más témákban kifejtettem már, hogy miért, illetve mikor nem érdemes 4K TV-t venni, de miattad inkább nem fáradok ezúttal.

2018. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy megemlítik a Samsungok hibáit a garancia lejárta után! Mi anno 2015-ben amikor vettük, plusz garanciát is vásároltunk hozzá, az eredeti már jó 1 éve lejárt, de tévének semmi komoly baja, csak egy minimális szoftveres, ami itthon is 2-3 perc alatt orvosolható volt, és azóta is tökéletes! Pedig nemrég volt, így minőségben sem lehet akkora eltérés mindössze pár év alatt, ráadásul maga a tv is egy sokkal olcsóbb kategóriás smart tv! (Samsung UE32J5500). Mivel előtte még képcsöves tv-t használtunk, ezért összehasonlítási alapom nincs, de többször hallottam, hogy a Samsungok képe a legszebb, és valóban nincs is okom a panaszra e téren se! Ha esetleg számít valamit, nekünk is T-Home van. Én mindenképp Samsungot ajánlok!
2018. okt. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!