Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy erősítőm max hangerőn...

Van egy erősítőm max hangerőn nagyon halkan szól szemmel láthatóan nincs kimenve rajta semmi mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

2018. okt. 12. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Műszeres vizsgálatok stb. ez egy külön szakma, ezernyi hibalehetőséggel, ahol még több évtized után is lehet naponta új hibákkal találkozni, amit meg kell keresni, ki kell találni.


Hiába rengeteg erősítőt is javítottam, párat építettem is, mégis fogalmam sincs a "megoldásról".


Esélyeid még azzal is igyekszel hatékonyan csillapítani, hogy kerülöd a típus megadását (ahogy ez itt szokás is), de mindegy, mert amúgy sem biztos, hogy eszembe jutna konkrét eset.

2018. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az erősítő típusa Technics su-v550
2018. okt. 12. 13:22
 3/17 Wadmalac ***** válasza:

"szemmel láthatóan nincs kimenve rajta semmi"

Hát én ki nem szúrok ránézéssel egy döglött végfokot, hacsak nem égett piritósra.

2018. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Szirty ***** válasza:

Ha én tettem volna fel ezt a kérdést, akkor leírtam volna hogy:

- Milyen gyártmány

- Milyen típus

- Milyen körülmények között tapasztalható a jelenség. Pl. eddig jó volt és egyszer csak ilyen lett. Vagy most vetted/kaptad/szerezted. Vagy rátettél egy jelforrást amivel halk. Vagy másmilyen hangszórót alkalmazol mint eddig. Vagy előtte való nap házibulin bömböltetted. Az ilyesmit senki nem tudja kitalálni mert csak a te fejedben léteznek, de a diagnózis szempontjából fontos lehet.


Jó kérdésre nagyobb eséllyel lehet jó választ adni.

2018. okt. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Kéry János válasza:
Egy új szempontként dobnám be: nem lehet, hogy romlott a hallásod? :-)
2018. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Csak a jegyzőkönyv kedvéért: volt itt a kérdezőnek egy olyan trágár reakciója, amiben a válaszolókat csúnyán szidalmazta, amit én nem átallottam jelezni a moderációnak, aminek érthető módon törlés lett a vége.


Tehát így érdemes segíteni az adott esetben, ezt ajánlom mindenkinek a figyelmébe...

2018. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Szirty ***** válasza:

"Tehát így érdemes segíteni az adott esetben"


Sajnos nem lehet tudni ki írta a kérdést, mert nem azonosítható.

2018. okt. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem is az a lényeg, oda volt írva, hogy "A kérdező kommentje:"


És a kérdező igencsak elengedte magát, pedig a #5 láthatóan csak poén volt. Azért még nem kellett volna nemi szervekről vizionálni az arcába.


De átadhatom az üzenet lényegi részét is, kicsit finomabban: hozzánemértők, akik csak okoskodni képesek, ne dumáljanak itt!

2018. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Már egyszer írtam hogy csak hozzá értők írjanak ne az okoskodók nem arra voltam kíváncsi hogy milyen a hallásom hanem arra illetve azokra a tényezőkre hogy mi okozhat ilyen dolgot amitől halkan szólal meg az erősítő max hangon tehát még egyszer csak hozzá értők írjanak!
2018. okt. 14. 16:34
 10/17 Szirty ***** válasza:

Sok oka lehet, pl. kicsi a jel.


Továbbra sem akarod leírni hogy milyen készülék, milyen körülmények között jelentkezik a probléma, mert az igazi szakértők, akikre te vársz azok enélkül is tudják milyen erősítőd van, milyen a jelforrás és mit hova dugtál be.

2018. okt. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!