Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megérné váltani Windows 10-re...

Megérné váltani Windows 10-re Win7-ről?

Figyelt kérdés
2011-es laptopom van (1,5ghz dual core CPU, 4GB RAM). Az a kérdés, hogy ha Windows 10-et telepítek, akkor valószínű, hogy lassabb lesz tőle, vagy kb ugyanolyan lesz? Torrent oldalról letöltött Win10 is működik már olyan jól, mint a szintén nem eredeti Win7?
2018. okt. 14. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

szerintem megéri, nem hiszem, hogy lassabb lenne

netről bárhonnan tudsz leszedni win10 iso-t majd a "termék kulccsal" aktiválod

utána rá frissítgetsz oszt kész

2018. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Személy szerint erősen ajánlom, hogy maradj a hetesen ezzel a vassal, esetleg telepítsd újra hogyha rég nem volt, és teli van szemetelve.
2018. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most váltottam vissza 7-re, fél évnyi 10-es szenvedés után

Most nemrég lefrissített valami nagyot, és állandóan CRASH-elt minden, lassult folyamatosan stb.

Nyűg volt használni, szóval lezúztam, és vissza raktam a 7-est


(i7 2720QM / 24GB RAM / nVidia Quadro 3000m 2GB / 250SSD + 2TB HDD)

2018. okt. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elhiszem utolsó, hogy egy gépen amin 24 giga ram van vergődve megy a win10...



ugyan olyan gép tulajdonságokkal rendelkező pc-m van mint a kérdezőnek, csak az enyémben 2 giga ram van és ha hiszitek ha nem, win10 32bites gyönyörűen fut rajta...

kb 2 éve lett bele rakatva egy kissebb ssd és +2giga ram

ezért átraktam 64 bitesre (ugye a 32 bit nem ismer be 4 gigát)

egy idő után kiment az egyik ram modul, 1 éve úgy használom a gépet, hogy 2 giga ram futtatja a gépen a 64 bites rendszert

nem fagy, nem csigázik


lehet azért mert tudom használni...


van egy leptopom az többet tud valamivel prociba is és van benne 4 giga ram, alapból win10 es gép...

elkezdett lassúskodni, de kegyetlenül, akkor rá kellett volna eröltetnem a win7 et??

víros keresés, felesleges fájlok törlése, frissítés, töredezettség mentesítés

és láss csodát, egy leptom ami előtte 10 perc alatt kapcsolt be úgy, hogy lássam az ikonokat az asztalon, megnyitni nem akart semmit stb

megint jött minden pillára

2018. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Próbáld meg. Én nem raknám rá. A régi gépemen még win 7 van, az új gépemen meg win 10 (eredeti). Nekem semmi bajom vele, már lassan 2 éve fent van, sose volt vele problémám.


i5 6500

16GB ram

GTX 1060 6GB

2 tera hdd

250GB ssd


Az ssd-n van az oprendszer néhány programmal együtt, minden más hdd-n.

2018. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!