Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az xbox ezt irja ki amikor a...

Az xbox ezt irja ki amikor a forza horizon 3 mal játszok, mi a tendő?

Figyelt kérdés
we are not able to save more data for this game or app

2018. okt. 21. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen sohasem történt velem semmilyen játékkal és Horizon 3al is játszottam, de elvileg az azt jelenti, hogy nem tud menteni a gép mert nincs több hely a gépen. Ilyen elvileg nem igazán történhetne, mert a játékok le szoktak foglalni maguknak helyet a mentéshez amikor először elindítod. Nézd meg van-e hely a gépen.
2018. okt. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van hely
2018. okt. 22. 20:39
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon idegesítő. Többször írja ki egymás után hiába zárom be.

Beírtam a googlebe,youtuba de nem is láttam hasonlót.

Egyszer már újratelepítettem

Csak ennél a játéknál van.

Egyébként elég sokat tölt a játék, ha más autóval akarok menni, vagy beállitok valamit, kb 5 percet kell várni mire bejön addig megvan fagyva a képernyő.

Kár h csak xbox ra van forza.

Utálom az egész szart ugy ahogy van.

Csak forza miatt van xbox erre nem megy :D

2018. okt. 22. 20:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze elindul a játék csak ha olyan kedve van feldobálja ezt a hibaüzenetet, de utána nem hadja abba 5másodpercenként feldobja, és ezzel bombáz
2018. okt. 22. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!