Samsung tv nem hajlandó bekapcsolni?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom, megjelenik a kék háttér de az üdvözlés helyett elmegy sötétkékbe és nem történik semmi. A piros LED világít amikor nyomkodom a távirányítót, meg ha a hangerőt állítom akkor pittyog ahogy szokott és ennyi az össz életjelensége. Mit tudok vele kezdeni?
2018. okt. 24. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


vagy


[link]

2018. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Típust nehogy írj, majd én megtippelem, hogy ez még egy régebbi, fénycsöves hátterű, érintőszenzoros fajta lehet.


Alaplaphiba, volt ilyen esetem.

2018. okt. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy zsír új Samsung UE32M5002-vel volt ilyen hibánk.


Lábai felszerelése előtt teszteltem, működött, majd mikor a lábakat rátettem, helyére raktam ugyanez. Visszavittem személyesen boltba (lábak leszerelése dobozoláshoz kellett), ott bekapcsolja eladó, működik.


Már éppen elhittem volna magamról, hogy hülye vagyok, mikor az üzlet szervizese tök véletlenül arra mászkálva mondta az eladónak, hogy a vevő nem tévedett, egyes sorozatainál típushiba az, hogy a lábak becsavarása után a csavar hozzáér ahhoz, amihez nem kéne, ezért nem megy. Az egész TV-t cserélték.

2018. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, ezeket nem ártott volna a nyitókérdésbe leírni, hogy ne kelljen találgatni.


De elég ritka itt az olyan kérdező, aki precízen leírja a kontextust.

2018. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!