Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudnám összekötni az...

Hogy tudnám összekötni az Orion Ht-420 megnevezésű házimozi szettet az okos tv-mel?

Figyelt kérdés

Okos TV csatlakozói: [link]

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!


2018. okt. 29. 17:50
1 2
 1/12 anonim válasza:

Banándugó

(nem a perverz majom gondolok:xd=

2018. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

SCART-ról vehetsz le sztereó hangot, de sem biztos, minden fog szólni (pl. médialejátszó).


Vagy ott virít pirosan, optikáról 5.1 is lejön. Ma már volt ilyen téma:


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..

2018. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Na várjál, most pontosan mit akarsz?


Azt akarod hogy a házimozid képét a TV-n lássad és a házimozin nézett filmjeidet például DVD video hangját a házimozid hangszóróiból halljad?

Vagy azt akarod hogy magát a TV hangját a házimozid hangszóróin keresztül akarod hallani?

Javaslom fotózd le a házimozid csatlakozóit hogy mi hol van és ennyi. Ha rendelkezik aux bemenettel akkor a Tv aux kimenetéből rátudsz csatlakozni ha ezt szeretnéd, és persze akkor a DVD videót is tudod hallani a házimozid hangszóróin át.

De ha van digitális audio bemenete a házimozidnak akkor a TV-n lévő kimenetből rátudod csatlakoztatni megfelelő kábellel.

De ha csak simán rá akarod kötni hogy nézhess filmet akkor a SCART csatlakozót javaslom vagy a HDMI csatlakozót, az jobb mert szebb a kép, és a hang, de kérdés hogy a házimozid rendelkezik-e ilyen kimenettel.

2018. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Konkrétan azt szeretném, hogy mikor a TV-n nézek valamit, akkor ne a tv hangszórója szóljon, hanem a hangfalszetté. Lehet kicsit össze vagyok keverve és a házimozi illetve a hangfalszett nem egy és ugyanaz :D

KÉP: [link]

2018. okt. 29. 18:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Sztereóban egy sima 500 forintos RCA kábellel:

[link]


5.1-ben egy ilyen 6000 Ft-os cuccal:

[link]

Akkor 5.1-ben szól. Én így kötöm össze.

2018. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ilyen RCA kábeleim vannak..Csak nem tudom mit hova dugjak :/
2018. okt. 29. 19:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Az erősítő felső kettő csatlakozója (Audio Input) L (bal) R (jobb) csatlakozójába, a TV alsó két (Audio) csatlakozóját (L-et L-het, R-et R-hez).


Remélem nő vagy...

2018. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát...azért ennyire analfabéta még én sem vagyok...Nem meglepő módon nem működött, ezért kérdeztem meg itt.


35/N

2018. okt. 29. 19:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedig így kellene működnie. TV menüben nézd meg, hogy van-e olyan menüpont, ahol ki/be lehet kapcsolni az audio kimeneteket (RCA és Toslink).
2018. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vagy fejhallgató kimenetbe ilyen kábel

[link]

2018. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!