Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miert mem jatssza le a samsung...

Miert mem jatssza le a samsung smart tv a filmeket?

Figyelt kérdés
HboGo weboldalon nem indulnak a filmek, gépen meg telefonon nincs vele baj,de a tv nem inditja el, es sok mas weboldalon is szarakodik a sorozatokkal/filmekkel probaltam ra letolteni chrome böngészőt hátha azzal jobb lesz de kiderült nem lehet masik böngészőt használni csak azt amit alapbol feltettek ra, fogalmam sincs milyen böngésző ez valami noname féle, mit tegyek, anyamnak a Philips márkájú tévéjével is ugyanez van nagyon gyenge a böngészője es nem lehet arra hasznalni amire való. Mit tegyek??

2018. nov. 1. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Vegyél android boxot. Olyat aminek lehetőleg 4 giga memóriája van. A nagyobb nem gond, a kisebbel kapcsolatos tapasztalataid pedig már megszerezted a tévéken keresztül.

Az ára kínai weblakokról 15 ezer körül mozog, mint pl. ez:

[link]

2018. nov. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs külön HboGo app a böngésző helyett ?
2018. nov. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Nem androidos a tv, akkor is működne?


2. Semmit nem tudok ra letolteni, próbáltam telefonon keresztül is megosztani a filmet, de csak a masik tevet talalja... Telora letöltöttem a samsung smart view nevű programjat de megse találja a tévét, olvastam kommentekbe hogy masnak se működik az app rengetegen szidtak, hat nekem se működik... :/ 7es szeriaju tévém van, netes leíras szerint kompatibilis....

2018. nov. 1. 00:47
 4/9 anonim ***** válasza:

"Nem androidos a tv, akkor is működne?"


Lényegtelen milyen tévéről van szó, csak legyen HDMI portja.


[link]

2018. nov. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segitseget utanna nézek ennek! azért az több mint vicc hogy egy 240 ezres tevet nem lehet arra hasznalni amire tervezve van raadasul egy ilyen nagy márkátol mint a samsung.....
2018. nov. 1. 01:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek a böngészők nem támogatják a különböző pluginokat amik szükségesek az adott oldalon lévő film lejátszásához. Amit említettek, az android tv a legegyszerűbb és legjobb megoldás (mert sokminden másra is használhatod ), vagy léteznek különböző HDMI Wifi donlge-ek amikkel wifire kilőheted a streamet, telóról, tabletről, pc-ről, stb.., ezek olcsóbbak és lehet hogy többet kell szenvedni a konfigurálással.
2018. nov. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gryphon válasza:
Ha van laptopod es a tv wifis akkor samsung allshare programmal tudsz filmezni barmifele osszekotes nelkul. Laptopon, pc-n megnyitod a progit makd az auto varazslo utan oazthatod is.
2018. nov. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos az allshare megoldás igen instabil Samsung tv-n. Emiatt HDMI kábelt használok, az tuti :D
2018. nov. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A samsung stream nálam is gyenge lábakon áll, pedig nem olcsó készülék.
2018. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!