Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tölt le semmit a gép?

Miért nem tölt le semmit a gép?

Figyelt kérdés
Na szóval, a probléma ott kezdődik, hogy valamiért nem tölt le a gép SEMMIT. Éppen a taurit (ne bántsatok, kössz.) akartam letölteni, eddig szép és jó minden, de miután a fájlt elindítom, és végrehajtom eme fantasztikus találmány letöltését, majd rákattintok a "finish" opcióra, csak úgy eltűnik, mint az életkedvem. Maga a fájl, amit letöltöttem az oldalról, az megmarad, de a játék nem. Csak a haszontalan launcher van meg. Már próbáltam másik böngészővel, (Firefoxot használok, anyám életével is próbálkoztam, kecskéket is feláldoztam, de semmi. Ötletek?

2018. nov. 1. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Lopásban itt nem tudunk segíteni.
2018. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tehát akkor mégis letölt a gép, ez a kérdés nem jött össze.
2018. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!