Legjobb mélynyomó?

Figyelt kérdés
Otthoni és autós használatra keresek mélynyomót. Otthon egy hifihez kellene, alkalmanként bulikhoz. Eközben az autómban használnám. Kb 30 ezer a max keret, ennél nagyobb teljesítményűek feleslegesek számomra. Az összekötést se nagyon tudom hogy merre hány méter, ebben is kérnék segítséget. Kábeleket milyet adnak hozzá esetleg kell e valami átalakító, stb. Hülyeségektől kíméljetek.
2018. nov. 3. 00:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi hajtaná meg, akár otthon, akár a kocsiban?
2018. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mint írtam otthon egy hifi mellé kell, általában laptopról szól a zene. Kocsiban sony autósrádió.
2018. nov. 3. 10:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Az okés, de valami erősítő kellene, amitől szegény hangszóró megmozdul. Nem lesz jó, amit akarsz, más nyomó kell kocsiba és más szobába.
2018. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, otthon van valami "hifi" (ami önmagában is fogalomzavar), sztereó kimenet, passzív hangszórók.


Ehhez akarsz mélynyomót? Az nem megy csak úgy.

Autóba is csak úgy beteszed? Az sem olyan egyszerű.


És nem, nem fogok felvázolni ezernyi variációt, előbb neked kell pontosan közölni az adott rendszereket, hogy mihez akarod.

2018. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értek ezekhez ezért kérdeztem. Hallottam olyat hogy a gépbe lehet dugni valami elosztót az egyikről a hangfal megy a másikról a mélynyomó.

Egyébként ezzel lenne használva:

[link]

2018. nov. 3. 18:17
 6/15 anonim ***** válasza:

"panasonic 3d space sound"


Ez csak csak egy marketing felirat a hangszórón.


Hasonló, mint amikor telefonon kérdeztem egy öregúrtól, hogy milyen típusú a TV-je, amit javítani kellene?

Erre odament és kiböngészte a készülék elejéről, hogy "standbi".

Ja értem, stand by...


Tehát így nem tudom megállapítani, hogy milyen csatlakozók lehetnek a hátán, mert továbbra is ismeretlen a készülék típusa, de mindegy is, mert olyat nem szoktak ezekre tenni, ami neked kellene.

2018. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Esetleg, ami még eszembe jut, létezik olyan autós passzív illesztő (HF-trafós), aminek bemenetére megy a fejegység hangszórókimenete, kimenetéről pedig meg lehet hajtani egy sztereó végfokot, ami lehet hídba kötött mélycsatorna is.
2018. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

30k ?

Nagyon necces próbálkozás, somogyinak van beépíthető erősítője 70w-s ezzel lehetne valamit kezdeni szobai célokra és 10k!

[link]


Ez így 30e kb annyit kell tenned, hogy a mélyládába építesz egy külső csatlakozót (banán) és egy 3 állású billenő kapcsolót a hangszóró-vezetékhez pl test oldalhoz, így ha meghajtásra kerül sor külső oldalról nem lesz gond a beépített végfokkal. 1-es állás passzív csatlakozó 2-es állás beépített végfok. Erre gondolnék első körben.

2018. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
[link] Sub erősítő linkje, ehhez csinálhatsz egy külső keretet mdf-ből és használható is szobában, igazából olcsóbb ötletem nem nagyon van. A sztereó erősítő + sub hangváltó is lényegesen több lenne használtan is.
2018. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az aktív nyomóhoz még kell kábelszett is ezt ne hagyd ki különben nem fogod tudni bekötni, mondjuk ehhez sem árt a szakértelem, a másik komoly gond a ki és berakás lesz. Mindig leszedni a kábeleket...én otthonra lehet vennék a helyedben egy passzív subot.
2018. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!