Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung UE-40ES6570 típ TV...

Hakapeszik kérdése:

Samsung UE-40ES6570 típ TV elromlott, hang jó, csatorna váltás jó, de a függőleges csíkozás miatt a képek bár láthatóak, de élvezhetetlenek, mit tegyek, javíttassam vagy dobjam ki?

Figyelt kérdés

2018. nov. 3. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Kijelzőhibás lévén ki is dobhatod.

Ha megkérdezed a Samsung szervizt, kijelzőcsere árától elborzadsz, utána is kidobhatod.

Ha felhívsz egyéb szervizvállalkozásokat, ott sincs nagy esélyed, hogy pont ilyen bontott kijelző van valahol (kedvezőbb áron), de próbálkozni lehet éppen, ha van kedved.

2018. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam hogy semmiből se szabad venni Samsungot, mert sz*r. Volt egy 300 ezer forintos tévéd.
2018. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, én írtam az első választ, szervizemben itt sorakoznak Samsungok és LG-k is, meg a többi.

Ráadásul te nem tudod azt sem, hogy miért lett csíkos, ezt ugyanis legtöbb esetben ütés, beáztatás okozza (befolyik a víz az alsó peremnél, vagy a macska levizeli, gyerek belevágja a tabletet, lehetne sorolni).

Mert ezen a fórumon a kérdezők arról nevezetesek, hogy ilyen "mellékes" dolgokat elmesélnek? Persze, ismerjük már ezt...

Mindamellett aláírom, hogy vannak hibás kijelzők, amiben vétlen a tulajdonos, bár amikkel én találkoztam, az nem így nyilvánult meg.

2018. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem két szervizem is van. A Samsunggal van a legtöbb baj, szakértőként mondom.
2018. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert abból többet vesznek szerintem, illetve adnak el, nyilván nagyobb a hibaszázalék, több csapódik le a szervizekben, ez kézenfekvő.

De akkor nagyon jól tudhatod azt is, hogy amellett ott van még a többi típus is, bármelyik lerohadhat.

Kétségtelen, hogy nekem például szimpatikusabb az LG, de azok is itt sorakoznak.

2018. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Illetve nem jól fogalmaztam, nyilván arra gondoltam, hogy azonos hibaszázalék mellett, ha valamiből többet adnak el, abból több csapódik le a szervizekben is.

Ez így működött mindig is.

2018. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!