Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha választhatnátok egy JBL...

Ha választhatnátok egy JBL Xtreme 2 vagy egy Nintendo switch között melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2018. nov. 4. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2018. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
Szerintem az Xtreme 2 jobb lenne. Ha konzolt szeretnél, akkor ne Nintendo Switch-et, hanem XBox-ot, vagy PS-t.
2018. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Csak a JBL!

A XTREME 2 eszméletlen..

2018. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
66%

Bocs de az xtreme 2 egyáltalán nem éri meg. Nincs sokkal jobb hangzása mint a sima xtremenek, volt szerencsém mindekettőt összehasonlítani egész nyáron. Full vízálló és lebeg a vízen, plusz valamivel jobb basszust ad a hangerő ugyanaz és jobb a hang tisztasága. Már majdnem 1 éve van Boomboxom de ha nem ismeretséggel előállítási áron vettem volna meg akkor tuti nem adtam volna erte egy forintot sem. xD

Ami a legjobban megéri a flip 3/4 hidd el.

De am én tuti a switchet választanám. :D

2018. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Pampata válasza:
62%

A kettő közül nekem egyértelműen a Switch kellene. Egy játékkonzol sok óra szórakozást jelent számomra, míg hangszóróból olcsóbbal is simán beérném. A Switch ráadásul szuper, hogy egyszerre hordozható is és tévén is élvezhető.


Azt javasolnám, fogalmazd meg magadnak úgy a kérdést, hogy melyik tudnád jobban kihasználni, melyik okozna több örömet.

2018. nov. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem kéne. Van egy Jbl Charge 2+-om, amihez még tavaly év elején az eredeti árához képest viszonylag olcsón jutottam hozzá, de ha csak egy forinttal is többe került volna, meg sem veszem. Amúgy elégedett vagyok vele, jó cucc, de ezek a JBL-ek iszonyat túlárazottak szerintem. Igazából csak azért vettem meg, mert egész jó áron sikerült megcsípni, amúgy biztos nem adnék ki 50-60 ezret, meg még többet ilyen kütyükért.
2018. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#utolsó:

a JBL-ek szimplán jó minőségűek.

2018. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


Nem vitatom, hogy jók a Jbl-ek! Az enyém is lassan két éves, és semmi gondom vele, jól szól, bírja a strapát, de szerintem akkor is túlárazott. Nekem szerencsém volt, mert mikor vettem 30-ra le volt árazva, az amúgy jóval drágább Charge 2+. Ennél az Árnál egy fillér

2018. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocs, hamarabb elküldtem véletlen!


Szóval, ennél egy fillérrel sem adtam volna érte többet, akármilyen jó is! Amúgy eredetileg nem is Jbl-t akartam venni, de meghallgattam a boltban és tényleg meggyőző volt a hangzása, azért (is) lett a Jbl és nem a másik, amit kinéztem. De kétségkívül jó cucc, ebben egyetértek!

2018. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#utolsó:

Értem.

Nekem is Charge 3-am van, csak hát én nem voltam szerencsés mint te :D

jó lehet, van benn igazság..h kicsit túl vannak árazva, mert amit kinéztem fejhallgatót háátt... nem egy olcsó darab(everest elite 750 nc)

így jobban belegondolva megértelek. meg igazából az sem mindegy h hol veszed..

2018. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!