Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha befejezik a ps3 támogatását...

Ha befejezik a ps3 támogatásátés leállítják a szervereleket akkor fogok tudni a barátom világához csatlakozni minecraftba?

Figyelt kérdés
Elnézést,ha valamit rosszul fogalmaztam meg,nem igazán értek az ilyesmihez.szeretnék venni egy ps3 at ,mert nagyon rég szeretnék egyet.Tudom,hogy elavult konzol de szerintem jó.Kérlek ne írjátok,hogy vegyek ps4 et.Már van.

#Minecraft #PS3 #minecraft ps3 #ps3 minecraft multiplayer
2018. nov. 10. 15:34
 1/2 anonim válasza:
Nem, ugyanis akkor a barátlista sem lesz elérhető, tehát nem fogja kiírni, hogy kik a barátaid, és nem is tudsz rájuk csatlakozni.
2018. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De lenne még egy kérdésem. Mikorra várható ez? (a szerverek Leállítása)
2018. nov. 17. 09:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!