Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Racing wheel V3 (kormány+pedál...

Stefan91 kérdése:

Racing wheel V3 (kormány+pedál) SV-1118 csatlakoztatható PS3-hoz?

Figyelt kérdés

Barátom vásárolt egy fent nevezett PS-hez csatlakoztatható kormányt+pedált, melyről az eladó hozzátette, hogy PS3-hoz való, de mikor kicsomagolásra került a készülék, nos USB csatlakozó helyett, a kábele végén, hagyományos Ps1/Ps2-es csatlakozó található! Ebből adódóan kérdem Én, hogy ez attól függetlenül átalakítóval használható Ps3-on is? Vagy sem?

Én speciel nem értek hozzá! Google pedig NEM a barátom!

Tőletek kérdezem, hátha akad ki jobban ért hozzá, s tud Nekem normálisan válaszolni!

Köszönöm előre is!



#kormány #PS3 #PlayStation #PlayStation 3 #pedál #Racing Wheel #kormány és pedál #Racing Wheel V3
2018. nov. 13. 17:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!