Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok fejhallgatót ajánlani?

Tudnátok fejhallgatót ajánlani?

Figyelt kérdés
Milyen fejhallgatót vegyek 30000 ft ig? Főként Tidal-hoz és loseless flac zenékhez használnám egy Audioquest Dragonfly Black DAC társaságában.

2018. nov. 16. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Shure SRH440 ki is jön ennyiből, erősen ajánlott hozzá az SRH840 párna.Ebben a középtartomány igazán jó, és maga a hangzás is messze az egyik legrészletgazdagabb az adott árkategóriában.

Ha mély-túlsúlyos fejhallgató kell akkor HyperX Cloud 2 vagy 1, Takstar Pro 80 átalakított változatáról van szó szóval ez is elég komoly fejhallgatónak mondható.

A 2 fejhallgató között helyezkedik még el az Audio-Technica M40X, kicsit több a mély mint SRH440 esetén, a hangja igaz nem olyan részletes de a mai zenék többsége jobban élvezhető ezzel.

Mivel 3 különböző hangzásút mondtam így azt lehet mondani mindegyiknek megvan a maga előnye, inkább attól függ hogy milyen zenei stílust hallgatsz.

Ha több az énekhang, a hegedű és egyéb olyan elem ahol előjön a részletes középtartomány előnye a zenékben akkor SRH440,

ha sok a zúzás, a dobolás azaz a mély tartomány fontos akkor HyperX, ha mind 2 szempont fontos akkor M40X jó lehet mivel szerintem ezzel nyúlnál a legkevésbé mellé ha nincs lehetőséget meghallgatni mind 3-t.(de erősen ajánlott)

De mind 3 jó választás.

2018. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, a Shure-ról írják a legjobbakat, szerintem lehet az lesz a befutó.:)
2018. nov. 16. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!