Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A fülhallgatóval és a fejhallg...

A fülhallgatóval és a fejhallgatóval vagy a telefonnal és a géppel van a baj?

Figyelt kérdés
Amikor bedugom a gépbe vagy a telefonba a fülhallgatót és zenét hallgatok, akkor alig hallatszik a zene szövege, az alap viszont teljesen jól hallatszik. Kb. olyan, mintha egy folyosóban állnék és mellettem szólna a zene, viszont az énekesek a folyosó végén énekelnének, nagyon fura... (vagy, mint amikor az x faktorban a mentorok szemszögéből hallatszanak a dalok, mondjuk lehet h ez így nem annyira érthető xdd) Ezenkívül még miközben megy a zene, recseg is a fülhallgató. Több fejhallgatóval is kipróbáltam már, de mindegyikkel ugyanez volt. Ha nics bedugva fülhallgató, akkor meg teljesen jó. Eddig még nem volt ilyen, tudjátok esetleg, hogy mi lehet a probléma?

2018. nov. 16. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A test érintkező kontakthibás, vagy felszakadt a forrasztás a panelon.

[link]

2018. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogy tudom ezt a problémát megoldani?
2018. nov. 16. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor pontosítsunk.

Milyen gépről van szó?

2018. nov. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Windows 7
2018. nov. 17. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!