Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy is kell belépni xbox360...

Meggyespupák kérdése:

Hogy is kell belépni xbox360 accountomba?

Figyelt kérdés
Kb. 6 év után megint van xboxom, de elfelejtettem hogyan is kellene belogolni. Azaz lehet, hogy tudom, de nem megy. Ez egy használt xbox360 és van rajta 3 profil (mindre be lehet lépni, törölni is akarom őket), de én sajátomba szeretnék belépni. Látom, hogy lehet kreálni egy új profilt és belépni már egy meglévőbe, de ehhez netcsatlakozást kér! Nem szeretnék újat kezdeni... Most komolyan csak akkor tudnék belépni a sajátomba, ha lenne LIVE-om? Offline módban nem is tudok profilt cserélni csak eközött a 3 között, ami rajta van? Mert folyton az internetcsatlakozást kéri az xbox...

2018. nov. 20. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Jaja kell a net.
2018. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rájöttem! :D Szerencsére csak az kellett :))
2018. nov. 21. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!