Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung Gear Icon X fülhallgat...

Samsung Gear Icon X fülhallgatót hol javítanak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem ezt a csodálatos Samsung Gear Icon X vezeték nélküli bluetooth-os fülest, ami tényleg kiváló és imádom is, viszont a garancia 1 éve lejárt és most úgy néz ki bekrepált. A jobb oldali része a töltőben mindig azt jelzi fel van töltve, viszont nem működik (nem kapcsol be, és volt hogy vártam hogy lemerüljenek, és újra tölteni, de ugyan így full töltöttséget jelzett), a bal és a jobb oldali egység nem is párosítható össze, illetve a telefonnal se, és a PC-be bedugva pedig azért nem, mert a kettő nem párosítódik.

Na most egy 80 ezer forintos fülest nem igazán szeretnék kib_szni a kukákba 2 év után, főleg, hogy imádom is, viszont a Samsung márkaszervízt (Alle-sat) felhívva azt mondta a nőci: meg se nézik mi baja, ha garis lenne cserélnék, de tartozékot egyáltalán nem javítanak, gari nélkül meg kuka max. Köszi.

Úgyhogy egy szervizt vagy szakembert keresnék aki tud esetleg ebben segíteni!

Előre is köszi!



#fülhallgató #Samsung #iconX #kuka #samsung gear icon x #icon x #ennyit ér a pénz #gariislejart
2018. nov. 21. 12:49
 1/2 repulo ***** válasza:
Nézd meg a blokkot-számlát, ha a 2 év még nem telt le tudsz hivatkozni a szavatosságra.
2018. nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Letelt már, meg ahogy írtam a gari is.
2018. nov. 26. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!