Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem nyilik? Mit tehetek,...

Miért nem nyilik? Mit tehetek, hogy megoldjam a problémát?

Figyelt kérdés
Van egy elektromos robogóm, ami kiszedhető akumulátorral műkődik. Mindig kiszoktam szedni és felviszem a házba tölteni. Az akkumulátor helye az ülés alatt van, az utóbbi kulccsal nyílik. ( Az ülés mellety van a kulcslyuk, ott elforgatni a kulcsot és hátulról felhúzni az ülést. Viszont ezúttal nem működik. Elforgatom a kulcsot, de hátul nem nyilik fel, próbáltam meghúzni erősebben is, de nem megy és nem akarom nagyon fesziteni. 0 fok volt az elmúlt napba és három napig nem jártam nálla. Ez is lehet az ok? Mi a teendő most?
2018. nov. 23. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a robogókat, de logikusan nyomkodni, mozgatni kellene talán lefelé az ülést, "hátha biztos" szorulása van.
2018. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el,hogy ez a 67-es reggeltől estig itt nyomja minden kérdésben...

Mostanában kezdted ?

Vagy te már régóta itt vagy és innen is mész nyugdíjba ?

Néha ki kéne menni a levegőre is kicsit,,mert megzakkansz a gép előtt már..

2018. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi közöd hozzá?
2018. nov. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mozgattam de nem megy
2018. nov. 23. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:
#3---Hozzád ki szólt ?
2018. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!