Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 5.1-es házimozierősítőhöz...

5.1-es házimozierősítőhöz hogy lehet optikaibemenet hiányában eljutattni az 5.1-es jelet? 5.1-es RCA csatlakozási lehetőség van az erősítőn, de azt konkrétan milyen kábellel lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Nem találtam 5.1 RCA - HDMI/ Jack kábelt, pedig azt tartom ésszerűnek. Magyarul az egyik végén 6 RCA a másikon meg egy bemenet a laptopba.
2018. nov. 24. 12:22
 1/7 repulo ***** válasza:

3 db Jack RCA átalakítóval.

[link]

2018. nov. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

HDMI extractor létezik, ami leválasztja a HDMI-hangot, de azt a laptop és külső monitor / TV közé lehetne beiktatni.

Ha csak önmagában dugnád rá, úgy nem tudom, aktiválódna-e a HDMI-kapcsolat.

Laptopon nincs egyéb kimenet? Nem figyeltem mostanában, mik szoktak lenni, optikai nem is jellemző ezeknél?


Sztereó kimenet nyilván van, de többcsatornásra gondolok.

2018. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 repulo ***** válasza:

Ha csak egy sztereó jack van a laptopon, akkor egy USB külső hangkártya a megoldás. Pl. egy ilyen:

[link]

2018. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Létezik 5.1-es jack kimenet, mert van olyan videó amelynél pl van, hogy rendesen működött némelyik, de nem 6db rca-val.

A 3db 2rca-jack-ből kijövő 3 jacket milyen átalakítóba dugjam be?

2018. nov. 24. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:

"Létezik 5.1-es jack kimenet, mert van olyan videó amelynél pl van, hogy rendesen működött némelyik, de nem 6db rca-val."


Ezt én nem tudom értelmezni, mert szakmabeli vagyok és más nyelvet beszélek, de már rég ide kellett volna írni a laptop pontos típusát.

2018. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 repulo ***** válasza:

Létezik 5.1 jack kimenet, csak az optika.

Laptopon hány jack kimenet van? Nézd meg a win-ben a csatlakozó kiosztást ha 3 db. van, az alapján dugdosd az erősítőre. Ha nincs, marad a külső hangkártya.

2018. nov. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 repulo ***** válasza:

Koax van a laptopon és az erősítőn?

Egyáltalán, milyen erölködő ez? Még scart-os? Valami elektrostaros kínai hulladék, vagy mi?

2018. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!