Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Orion Smart tv-mhez szeretnék...

Orion Smart tv-mhez szeretnék "okosító" adaptert vásárolni, milyen adapter kell hozzá?

Figyelt kérdés
sziasztok. van egy ORION T32-DLED-S tv-m ami Smart tv és szükségem lenne egy adapterre,hogy okos tulajdonságait ki tudjam használni.. csak az a gond,hogy nem tudom milyen adapter kell hozzá. légyszives segítsetek ebben. köszönöm szépen! :)

#Smart TV #adapter #Orion #okosTV #orion smart tv #smartadapter
2018. nov. 24. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ami Orion és Smart, azokon szokott lenni LAN-csatlakozó (Vestel alaplapos).

Tehát azt csak össze kell kötni a routerrel.

Vagy van némelyikhez USB Wifi adapter, de azt nem tudom, lehet-e keríteni, mert a hozzávaló kellene.

Inkább a vezetékes kapcsolatot ajánlanám, ha megoldható.

2018. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 repulo ***** válasza:

Milyen "okos" tulajdonságaira gondolsz? Van benne egy USB média lejátszó, oszt jónapot.

Ha mindenáron a tv-n akarsz netezni, akkor nézzél valami androidos tv box-ot. Olyan 10-20 ropi között találsz.

2018. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem is van a lomtárban (szervizemben) egy Orion PIF40 DLED-S.

Egy tény, hogy ezen megy a netezés, böngészés, Youtube, ilyesmi, miután teszteltem régebben.

LAN-kábelt bedugtam, ment. (Most az mellékes, hogy elég lomhán reagál az utasításokra, hosszabb távon nem tudnám tolerálni, ha már PC-hez vagyok szokva.)

Ha azt mondjuk, az S-betű azt jelenti Smart, akkor ez az.

Jelenthetné elvileg azt is, hogy SAT-tuner, de az viszont nincs ebben.

2018. nov. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! És az a LAN kábel ez mennyibe kerül? mi az a vestel alapos?
2018. nov. 25. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt csak mellékesen jegyeztem meg, ezekben a TV-kben török Vestel alaplap van. Pontosabban Vestel az egész, az LCD panel LG általában.

Kábel attól függ, meg kell mérni a távolságot a router (vagy ami van nálatok) és a TV között.

De ilyen rövidebb kábelek akadhatnak otthon, ha valaminek a tartozéka volt, azzal esetleg ideiglenesen ki tudod próbálni úgy, hogy a TV-t közelebb viszed.

Ha működik, veszel egy hosszabb kábelt. Nem tudom az árát, de nem lehet vészes.


Csak vigyázz, az LCD nagyon törékeny, óvatosan bánj vele, mert sokan ráfáztak már.

2018. nov. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!