Van olyan fejhallgató ami szűri az utcazajt?

Figyelt kérdés

Sajnos belvárosban lakom forgalmas út mellett, és már kvára elegem van abból hogy elrepeszt itt mindig egy kibszott csotrogány robogós fülsíketitő zajjal ami felhallatszik a HETEDIK emeletre is!


Próbáltam már fülvédőt magamra tenni (amit a fúráskor is felvesznek az emberek amikor a betont törik fel) de azzal az a bajom hogy zúgást hallok amikor magamra veszem, mint amikor befogod a füled hiába befogod, zúgást hallani.


Úgy tudom vannak elektronikus fejhallgatók amik kioltják a zajt, de a pontos nevüket nem tudom hogy kérjem a boltban. Illetve van ilyen tescós vááltozatban is?


2018. nov. 25. 19:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve ezek az elektronikus fejhallgatók csak úgy működnek ha közben zenéz is hallgatsz? Zene nélkül nem mennek? Hogy csak néma csend legyen, se zene se semmi..
2018. nov. 25. 19:49
 2/6 repulo ***** válasza:

Zajszűrős fejhallgató, ilyen egyszerűen.

Árukeresőn van 6 oldalnyi.

2018. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 repulo ***** válasza:
Szerintem csak bazsevával.
2018. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mennyire hatékonyan szűrik ezek a zajt? Mi az amit hallani bennük és mi az amit nem? Pl. egy buszpályaudvar zaját is kompletten kiszűrik?
2018. nov. 25. 20:08
 5/6 repulo ***** válasza:
Szerintem elmész és kipróbálod.
2018. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neten rendelhető, 14 napon belül visszaküldhető. Mi kell még?
2018. nov. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!