Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Léteznek hasonló készülékek,...

Léteznek hasonló készülékek, mint az IPod Touch-ok?

Figyelt kérdés
Ugye már Ipodot nem lehet kapni, használtat meg nem szívesen veszek. Valaki tud szinte ugyan olyan típusú eszközt?

2018. nov. 28. 21:01
 1/6 repulo ***** válasza:
Annyi új IPod Touch van fenn az Árukeresőn, hogy még adnak is el belőle. :-)
2018. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ugye már Ipodot nem lehet kapni,"

Lehet hogy a nemzeti dohányboltban meg a hentesnél nem lehet, de pl. műszaki üzletekben kifejezetten nagy a választék.

[link]

[link]

2018. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket, meg a hozzászólásokat, bár úgy gondolom kevésbé megalázó stílusban is segítségemre lehettek volna. ;)

Jogos észrevétel, interneten nem keresgéltem, mert eddig ahány üzletben jártam, mind azt a választ kaptam, hogy bizony már sehol nem fogok találni, csak használtan.

Köszönöm a segítséget!

2018. nov. 29. 00:57
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én inkább azt nem értem, hogy kik és mely boltokban mondták ezt, mert ez elég nagy félrevezetés és aki kicsit is foglalkozik vele, nem mond ilyet.
2018. nov. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Jogos észrevétel, interneten nem keresgéltem, "

Semmi gond. Ahogyan az itt feltett kérdések jelentős hányada sem születne meg, ha a kérdező egy szót írna be a google keresőbe és az első képes vagy szöveges találati oldalt megnézné.

Illetve még ha eltűnnének a szerintetek milyet vegyek és melyik a jobb típusú kérdések, valamint a korábban megválaszolt kérdések közt is tallóznának, egészen használhatóvá válna ez az oldal.

2018. nov. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondolom ahogyan sok mindenkinek, nekem is egyszerűbb volt itt feltenni egy kérdést. Bocsánat ha ezzel megbotránkoztattam bárkit is. Vannak buta emberek, gondolom én is közéjük tartozom. Bocsi.
2018. nov. 30. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!