Tudnátok ajánlani profi, programozható/tanítható távirányítót?

Figyelt kérdés

Tv és hifi egyidejű vezérléshez keresek olyan távirányítót, ami mindkettőt képes kezelni.

Fontos, hogy az extra gombok egy része is működjön, pl TV esetén Source ill Tools menü, hifi esetén Sorround ill. Input menü.

Próbáltam készüléktípusaim pontos ismeretében keresni távirányítót, de a legtöbbnél csak annyi van megadva, hogy milyen modelleket támogat. Sajnos az extra gombok nem mindig mennek.

Ezért olyan távirányítót keresek, ami teljesen átprogramozható, inden gombja feltanítható a meglévő controllerek jelének segítségével. Létezik ilyen?



2018. nov. 29. 10:03
 1/8 repulo ***** válasza:
2018. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 repulo ***** válasza:
Telóra nincs app?
2018. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Logitech Harmony sorozat, Philips Prestigo.
2018. nov. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2:

Mindeképp fizikai gombos, ebből a szempontból hagyományos távirányítót szereték.


A Logitec Harmonyra rákerestem, túl borsos az ára, ennyit (öt számjegyes árcédulát) nekem nem ér meg.


Ezeket imeri valaki?

[link]

[link]

[link]

2018. nov. 29. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem pár éve bevált:

[link]

[link]


De ezt csak tanítani lehet, nincs saját adatbázisa. Tehát az eredeti táv kell hozzá, azt lemásolni, utána eltenni tartaléknak.

Gumiból vannak a gombjai, de alatta van még egy pattanó membrános műanyaglemez, mint a régi, gombos mobiltelefonokban.

Tehát nem a szokásos konstrukció, kicsit erősebben pattan, rövidutas, de én hamar megszoktam.

2018. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 repulo ***** válasza:

Te írtál "prodi"-t. :-)

Én a SAL-t hanyagolnám, nagyon minden az egyben, na meg SAL.

A többi megér egy próbát.

2018. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 repulo ***** válasza:
Az a prodi profi akart lenni.
2018. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elsőre megvettem a SAL-t, mert kétezerért és kifutó termékként nem lehetett kihagyni.

Működik a tanulás funkció, de kész gyötrelem. Egyesével kell elmenteni a kódokot, hiába írja a manual, hogy egymás után is tud tanulni.

A beállító gomb ("S") megnyomásához pedig rendszeresíteni kellett a fogpiszkálót, mert csak vékony pöcökkel nyomható be. He pedig túlnyomja az ember, akkor befordul a gomb gumi feje a műaynag burkolat alá, úgy kell kipiszkálni.

A kék színű kijelző is bazári. Csak bizonyos szögben látható, de ott is megjellennek szellem funkció kijelzések. A kijelző frissítési sebessége is pocsék, nem hiszem, hogy az elhalványulő majd felerősödő kijelzett "kép" az tudatoasn tervezett funkció lenne.

Összességében nem csalódtam a Somogyiban, ez a termékük is pont olyan hulladék, mint minden más.

Viszont amíg mást nem találok jó lesz, hogy helyettesítse az egyik haldokló távirányítóm.

2018. dec. 3. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!