PS3 kontroller egy gombra több reagál? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

1 hónapja kb elvittem szervizbe mert be volt ragadva az X gomb a sok kosztól.


Miután visszakaptam egy ideig jól működött. Mostanában viszont be szokott ragadni egy-két gomb amit a kontroller ki-be kapcsolása megold.


De a bal analóg karommal nem tudom mi lehet. Ha lenyomom a kart, valamelyik gomb (van hogy több is) lenyomódik vele együtt. (általában D-padról de van hogy a másik oldalról is.


Például ha Battlefield 3ba elkezdek sprintelni (ami ugye R3 nyomvatartva) akkor vele együtt valamelyik gadgetemre, vagy másodlagos fegyverre átvált, plusz elkezd ugrálni a karakter.


Mi lehet a baja?



2018. dec. 3. 17:56
 1/2 repulo ***** válasza:

A nyák rögzítő csavarja megszakadt, eltört maga a nyák, vagy csak megrepedt, vagy csak laza, mozog a gombok alatt.

Szétszeded, kidzsuvázod, ha nincs látható baja összerakod.

Esetleg megint szerviz, vagy veszel újat, 7.000-ért már van utángyártott, 11.000 az eredeti.

2018. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Baja egy város. 😀 Ezt nem hagyhattam ki. Bocsi!
2019. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!