Mi a gond a M. S. C. mmel?

Figyelt kérdés
A My Summer Car nem menti el a játékállást. Eleinte(fél éve van meg) tökéletesen futott, modokkal, editorral mindennel. Amióta kijött a frissítés augusztusba azóta van a probléma. Már letöröltem a MSCPatcher t meg a MSCEditor t újratelepítettem a játékot steamról(megvettem) de továbbra sem ment. Any idea?

2018. dec. 4. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:

I can't start a new game, or my game doesn't save

Your save folder might be read-only.

To make it writable:

Go to the following directory: C:\Users\<your username>\AppData\LocalLow\Amistech\

Right-click on My Summer Car, and un-tick "Read-only"


This should do the trick.

Since the AppData folder is hidden, you might want to use the shortcut to C:\Users\<your username>\AppData\Roaming and go from there.

Windows + R

Type %appdata%. This will take you to C:\Users\<your username>\AppData\Roaming

2018. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na ezt kipróbálom! De ha működni fog akkor jár a keksz.
2018. dec. 4. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Aha...értelek. Véleményemet rólad Mr Farkas fogja tolmácsolni: https://www.youtube.com/watch?v=_oAbIQaJnBU
2018. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A házban a WC-nél kell menteni!!
2019. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tisztelt #3. Igen. Nem tudom hogy így a neten keresztül honnan veszed hogy én ennyire retardált vagyok. De javaslom hogy előbb olvasd el figyelmesen a kérdést, mielőtt kötekedsz. Ott írom hogy fél éve van meg. Szerinted ne tudnám hogy ott kell menteni??
2019. ápr. 30. 23:02
 6/9 anonim ***** válasza:

"Na ezt kipróbálom! De ha működni fog akkor jár a keksz."


Ebből vontam le a következtetést vagy. Kekszet a kutyának szokás dobni. Egy egyszerű "kösz, majd megnézem" elég lett volna. Hiába jelentetted az előző hozzászólást. Tanácsom továbbra is szállj magadba és gondolkodj el.

2019. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
#6 vannak bajok a fejedben..
2020. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Marcika meg szépen bekussol.
2020. márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
jaj de kemény gyerek vagy te :)
2020. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!