Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes Playstation 3-at venni?

Érdemes Playstation 3-at venni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan írták már, de az lenne a kérdésem, hogy mennyi ideig működne egy ps3 ha most vennék egyet használtan? Elsősorban jófogáson gondolkodtam, ott találtam egy két jó ajánlatot! És mennyire gyorsan fogy el a helye a ps3 nak? Kell e 500 gb osat venni mindenképp, hogy kényelmes elferjel vagy elég kevesebb is?

2018. dec. 4. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Hardveraprón vegyél, megbízhatóbb.


Tárhely játékfüggő. Van ami alig 200-500 MB-t telepít, de vannak 20-30 GB-s játékok is, igaz, a legtöbb keveset foglal. 250-320GB-s is elég ha annyi a keret.


Slim verziót ajánlanám, az a legjobb, SuperSlim se rossz, FAT-et ne vegyél.


Működne sokáig, nekem 9 éves a Slim-em, semmi baja nem volt eddig, persze karbantartottam, rendszeres takarítás stb.


Rengeteg jó játék van PS3-ra ami miatt megéri megvenni.

2018. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemes. Csak erősíti a függőséget.
2018. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm szépen ez sokat segített! Szerinted érdemes üzletből venni? Ez éppen a közelemben van : [link]


Második: Én nem tartom magam függőnek napi egy-max két órát játszanánk testvéremmel!

2018. dec. 5. 10:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Illetve találtam ma egy 160 gbos ps3t fbon, 5 kmerre ahol lakom, kitudnám próbálni, 32.000 ért árulja viszont alkuképes. Mennyit ér? Ez már kevés hely lesz ?
2018. dec. 5. 13:37
 5/8 anonim ***** válasza:

160GBért sok a 32.000. Egyébként boltból is veheted nyugodtan, igaz, drágább mint magánszemélytől, viszont biztos hogy jó gépet kapsz. (feltéve ha normális helyen veszed persze)


Magánszemélytől ezeket néztem amik jók lehetnek:


[link]


[link]


[link]

2018. dec. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél jófogásról az nem rossz amúgy, meggondolnám.
2018. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket, az egyik szempontom az volt amikor keresgéltem, hogy legyen 2 kontroller, és ne legyen nagyon messze, mert nem szeretném szállíttatni!

A kérdésem még annyi lenne, hogy vetítőn lehet játszani vele? Van olyan csatlakozója amivel jó?

2018. dec. 5. 21:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi projectort használunk. Kva jo :D
2019. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!