Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen mikrofonos fejhallgatót...

Milyen mikrofonos fejhallgatót vegyek? Karácsonyra szeretnék a fiaimnak x box one-hoz mikrofonos fejhallgatót venni. Mindenképp bluetooth-os legyen. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Hogy működik egy ilyen? Tudom én is használni, ha simán csak tévét nézek? Majd megyek boltba és kérdezek szakembert is, de addig is érdekelne, hogy képben legyek.
2018. dec. 5. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

"Milyen mikrofonos fejhallgatót vegyek?"

Lényegtelen. A bluetooth egy szabvány, a headset szolgáltatás minden eszközön egyformán működik.

"Mire figyeljek?"

Arra, hogy még időben rendeld meg neten, és ha valami nem az elképzeléseid szerint alakul, 14 napon belül visszaküldheted.

"Hogy működik egy ilyen? Tudom én is használni, ha simán csak tévét nézek?"

A tévék jellemzően nincsenek ilyesmire felkészítve, de lehet hozzá vevőegységet vásárolni, ha a tévé rendelkezik fülhallgató kimenettel. Oda csatlakoztatható.

" Majd megyek boltba és kérdezek szakembert is, de addig is érdekelne, hogy képben legyek."

Ott is erről fogsz hallani szerintem.


Ehhez hasonló cucc képessé teszi a tévé hangját átvinni.

[link]

[link]

2018. dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 repulo ***** válasza:

Nem biztos hogy kell a tv-hez adapter, némely Sony, Samsung tv tudja a bluetooth alapból, az LG-ket nem tudom.

Az adapter vásárlása előtt próbáld megkeresni a tv menüjében a bluetooth, hátha van.

2018. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat! Majd próbálom értelmezni. :D Samsung a tévém egyébként.
2018. dec. 7. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:

"Samsung a tévém egyébként."

Ettől még mindig nem tudjuk a típusát. De majd kitaláljuk.

2018. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!