Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudok wifire csatlak...

Miért nem tudok wifire csatlakozni a PS4-el?

Figyelt kérdés

Upc connect boxom van.


Tp-linkes routerre simán csatlakozik. Csak azt meg nem igazán tudom használni mert gyengébb mint a netem.


Valamilyen portot kellene nyitni vagy mi?


2018. dec. 8. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hátőőő először írd be a jelszót. Mármint a wifi jelszót a ps4 en.
2018. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Látom vicces vagy... Ha ilyennel szórakoztatsz másokat is biztos kedvelhetnek! ;)
2018. dec. 9. 00:01
 3/6 repulo ***** válasza:
Manuálisan próbáltad csatlakoztatni?
2018. dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaja próbáltam úgy is.
2018. dec. 9. 00:53
 5/6 repulo ***** válasza:

En valami német PS fórumon azt találtam, hogy az az a baj, hog a UPC box IP-6 protokolt használ, a konzolok ezt nem kezelik. Az nem volt egészen világos előttem, hogy ez átállítható-e a a boxon.

Hátha te többet megértesz belőle.

[link]

2018. dec. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt olvastam én is de nekem IP4-et használ.


De viszont több mint egy órás redditelés után sikerült megtalálni a megoldást! :D

Routerba az MTU-t le kellett venni 1500-ról 1473 alá és a PS-en is Custom csatlakozásba át kellett irni 1473 alá az MTU-t és így most már jó lett.

Elég hülyeség de viszont megoldotta. :D


Szerencsére nem kellett portokat nyitni mert volt akinek meg az oldotta meg hogy kinyitott minden portot amit a PS használ, nem túl sok kedvem lett volna ahhoz. :D

2018. dec. 9. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!