Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire jó ötlet az első...

Mennyire jó ötlet az első ps-m használtan venni?

Figyelt kérdés

Őszintén eléggé drágállom újonnan, főleg így, hogy ez egy eléggé hirtelen felindulás a részemről, a red dead redemption 2 miatt venném meg :D

Candy crushon kívül semmilyen játékos tapasztalatom nincs. Igazából csak tesóimmal meg Apummal szeretnék vele itthon szórakozni, így legalább 2 kontrollert szeretnék hozzá. Most találtam evy elég jó hirdetést, a fickó aki árulja, is elég megbízhatónak tűnik. A ps-t és a 2 kontrollert 61 ezerért adja. Mit gondolsz erről? :D Vagy bármilyen jó tanácsot szívesen fogadok.


2018. dec. 10. 22:00
 1/2 repulo ***** válasza:

Nem tudom esetleg boltból használtan, mert van rá némi garancia.

Vad idegentől vennél blu-ray lejátszót, úgy hogy nem tudod mióta nyúzza?

Na ez pont ugyanaz, csak még rosszabb, mert ugrál az olvasófej oda-vissza játék közben, amikor lemezről játszol.

2018. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Persze zsákbamacska meg minden, de ha tényleg értelmesebb a fickó, akkor valószínűleg nem egy szarrá használt roncsot fogsz kapni. De azért, ha a helyszínen ki tudod próbálni az sokat tud érni. Szerintem megérheti
2018. dec. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!