Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik Videoton Hifi tornyot...

Melyik Videoton Hifi tornyot ajánlanátok a régiek közül?

Figyelt kérdés
Ezalatt az Akai deck+tuner+erősítő kombókra vagy az akai rádióerősítő kombókra gondolok. Olyan tippeket is elfogadok, hogy milyen deckből,tunerből,erősítőből vagy rádióerősítőből építsek tornyot. Hangfal ajánlást is elfogadok.
2018. dec. 12. 16:08
 1/3 repulo ***** válasza:

Híradástechnikai cuccok javításában otthon vagy, vagy van egy aranykezű szerelőd tuti alkatrészforrással?

Mennyi lenne rá a keret?

A hang is számít, vagy csak a retro kinézet?

2018. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Ezeket javítottam annak idején garanciális szervizben is, meg utána is.

Mai szemmel nézve tákolmányok, barkácsunkák. Semmi különös nincs benne (a nosztalgiától eltekintve), ami miatt egy fillért is megérne, nekem legalábbis.

Hangdobozok még hagyján, de abból ott volt (van?) az Orion HS280 is.

Utóbbihoz hasonló van nekem máig, csak a doboza eltérő (egy exportra készült variáns).

2018. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagyis "barkácsmunkák".
2018. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!