Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik youtube app on?

Miért nem működik youtube app on?

Figyelt kérdés
Lg smart tv hez csatlakoztattam vezetek nelkuli billentyuzetet es youtube app on nem mukodik

2018. dec. 12. 21:02
 1/3 repulo ***** válasza:
Nyisd meg böngészőből, hátha.
2018. dec. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
böngészőből működik, csak az appon nem, akkor ez nem orvosolható hiba?:D
2018. dec. 13. 10:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Konkrét választ nem tudok de:Hátha ezek segítenek valamit.

Tapasztalatom szerint a google fiókodon keresztül tudsz csak bejelentkezni a youtube fiókba ,mert a youtubén nem tudsz beírni különböző karaktereket Pl. @ ,vagy esetleg számokat (jelszódat). De a google fiókodon keresztül be enged.Ráadásul elég nehezen akadozva működik egyébként is az egér és billentyűzet is.Az appok közül én csak a youtubét használom a többi fizetős vagy semmitérő (nekem,mert nem tudok angolul stb).

A tv.böngészője is gyenge távirányítóval szinte lehetetlen irányítani ezért vettem én is usb.egeret és billentyűzetet.De hát az is problémás,de valamivel jobb csodát azért ne várj.Ha netán beáll vagy lefagy a Tv.ne ijedj meg áramtalanítsd húzd ki a konnektorból és egy jó 10.mp múlva indítsd újra általában ez használ.

Itt MO-gon az a lényeg hogy fogyjon az árú.

De a 4K.meg smart gyerekcipőben jár de lehet hogy még cipője sincs.4K.is csak a youtubén vagy filmen elérhető.

De az eszméletlen milyen szép.

Megjegyzem nekem Philips 4K Ultra HD Tévém van de én is találkozom ezen hibával ezek szerint egykutya.

Továbbá a smart Tv-vel sok(a zöme)web oldal nem kompatibilis így azokat nem tudja megjeleníteni a tv böngészője.A szolgáltatók is csak sima hd adást adnak

nincs full hd meg 4K.Hogy mikor lesz ????????????????

Én eddig ezt tapasztaltam.üdv.

2018. dec. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!