Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudom összekötni a tv-m...

Hogy tudom összekötni a tv-m a számítógéppel?

Figyelt kérdés

Hdmi kábellel próbáltam de a tv azt írja nincs jel

nem tudom nem gondolnám hogy kell még ilyen tv-kártya a gépbe


gtx970-em van annak a hdmi kimenetjéből dugtam a tv-re



2018. dec. 14. 11:46
 1/6 repulo ***** válasza:
79%

Hány HDMI van a tévén? Keresd meg azt a beállításokban, amelyikre dugtad a gépet.

Ha nem csinál semmit írj újra.

2018. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 repulo ***** válasza:
83%
Ja, indítsd újra a gépet, ha bekapcsolva dugtad rá, bár akkor a HDMI-t lehet hazavágtad.
2018. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A számítógépednek előbb meg kell mondani, hogy arra a portra küldjön valamit, aztán a többit lebokszolja a videókártyával.

https://www.youtube.com/watch?v=6NZzsXvS9ec

2018. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

A driverek általában úgy működnek (Microsoft elvárás), hogy amikor észleli a másik kijelzőt, automatikusan kinyújtja rá a desktop jobboldali felét. Ezt persze utána át lehet konfigurálni, hogy mi legyen.

Még akkor is, ha a TV bemenete nincs az adott forrásra állítva, a DDC-infót kiolvassa belőle, sőt még olyan TV is van, ahol az infót szolgáltató EEPROM a HDMI 5 V-járól veszi a tápot és még akkor is aktívnak mutatja magát a TV, ha áramot sem kap.

Régebbi Samsung TV-k például. Kipróbáltam, önmagában egy ilyen döglött Samsung alaplapot rádugok a PC-re HDMI-vel, és a gép már azt hiszi, hogy az egy komplett TV. Megjelenik a Windowsban, kinyújt rá, ahogy kell.

Tehát még ilyen is van, az érdekesség kedvéért.

Nézd meg mindenesetre a Windowsban a kijelzőknél, hogy mit lát egyáltalán.

2018. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

érdekes de nekem is ezt írta ki

átdugtam egy másikba(mert több is van a tv-n) és a másikon jó

2018. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy a másik bemenetet már agyonvágtad, szervizemben szoktam ilyennel találkozni.


A pozitív mellett úgy látom, valakinek "szakmai" problémája is volt a #4 válaszommal, ezért leminősítette. Nyilván nincs ennek számomra különösebb jelentősége, csak szánalmas ugyebár. Fizikai tényeket csak valami nagyon buta figura minősíthet le. Vagy fel sem fogta, mert nem is tud olvasni, nevetséges...

2018. dec. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!