Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik a bekapcsoló...

Torro Botond kérdése:

Miért nem működik a bekapcsológomb a gépemen?

Figyelt kérdés
Valamiért időnként magától ki be kapcsolt a gépen amit úgy oldottam meg hogy mikor elindítom a gépet kíhúzom a bekapcsológombot az alaplapról ami meg is oldotta a problémát viszont elég kényelmetlen hogy minden bekapcsolásnál ezt meg kell csinálnom , arra gondoltam az újraindító gombot dugnám be a bekapcsológomb helyére lehet gond belőle vagy mind két kábel csupán annyit csinál hogy rövidzárlatot csinál a két pin között?

2018. dec. 17. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak ket kabel. A funkcioja attol fugg hova dugod.

Nekem is ezt csinalta ,levettem a kabelek vegerol a gombot (a kis fekete lof∆szt) es most ugy inditom be a gepet ,hogy a 2 kabel veget osszeerintem.


Egyebkent sem tul okos dolog bekapcsolt allapotban az alaplapot piszkalni:D

2018. dec. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mindkét gombban ugyanolyan kapcsoló van, úgyhogy meg is cserélheted.

De a legjobb lenne, ha kicserélnéd. Pár Ft egy ilyen kapcsoló, de ha van valami bontószökevény géped, abból is kiszedheted.

2018. dec. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csereszabatos a két nyomókapcsoló, de egy gép indítására van más mód is: billentyűzet / egér.

Alaplapfüggő, hogy USB-ről is képes vagy csak PS/2-ről.

Nekem vezeték nélküli USB-ről indul, noha nem tud különbséget tenni, legalább működik: bármelyik billentyűre vagy egérmozdításra.

2018. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudom kicserélni a bekapcsológombot mert egyrészt szerintem ilyet nem nagyon kapnék meg azt sem tudom hol keressek , na de rádugtam a restart gombot a start up pinekre az alaplapon és most a restart gombbal indul a gépen szóval probléma megoldva , amúgy sem használtam a restart gombot egy évben csak 1-2 szer...
2018. dec. 20. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!