Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót ajánlanátok?

Milyen fejhallgatót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Mobiltelefonon való zenehallgatáshoz, Bluetooth-osat, max 50 ezer forintig.


Leginkább elektronikus, rock/metál, illetve alternatív zenéket hallgatok.


Köszi előre is.



2018. dec. 18. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


JBL-t használok (igaz nem amit linkeltem, hanem az e40 bt-t, nagyon bevált, és amit linkeltem, az egy kategóriával feljebb van, amúgy szimfonikus metált hallgatok, ha ezt kiadja, akkor mindent), de a linkelt akg a másik, amit nézegettem egy ideje, és meg is vettem volna, ha nem jön szembe az e40 az eredeti ár negyedéért.

2018. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én több mint 2 hónapja használom a JBL T450BT nevű Bluetooth-os fejhallgatómat, ami 16000 ft-ért nekem nagyon bevált,de ha drágábbat akarsz venni, nézegessed a JBL illetve a Skullcandy fejhallgatókat
2018. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jónak tűnnek. Szívesen ki is próbálnám őket vétel előtt.


Akkor Sennheiser-t nem is ajánlotok?

2018. dec. 20. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!