Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » ASIO driver-es audio interface...

ASIO driver-es audio interface-nél meg lehet valahogy oldani, hogy az legyen a számítógép fő hangeszköze a beépített hangkártya helyett?

Figyelt kérdés
Ugye elvileg az ASIO driver egyszerre csak egy programot tud kezelni ezért alapból meg sem jelenik a wibdows hangbeállításainál az eszközök között, csak bizonyos programokban lehet beállítani ki-bemeneti eszköznek, de ahogy próbáltam utána olvasgatni, találtam egy-két morzsát, miszerint valahogy meg lehet oldani, ennek ellenére mégsem jutottam előrébb. Szóval mit gondoltok, hogyan lehetne megoldani?
2018. dec. 23. 19:30
 1/2 repulo ***** válasza:

Az alaplapit letiltod és alapértelmezetté teszed a külső cuccot.

A winben azért nem jelenik meg, mert megkerüli az ASIO.

2018. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, sajna nem vált be, de úgy néz ki, hogy egy VoiceMeeter Banana nevű virtuális keverő megoldotta a problémát.
2018. dec. 23. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!