Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik normálisan...

Miért nem működik normálisan az elektromos cigarettám?

Figyelt kérdés

Nos a Probléma az azóta áll fent, mióta ki tisztítottam! az elött normálisan működött! mikor bekapcsolom a készüléket akkor nem Folyamatosan Világít a tartály, hanem csak villog! és így nem keletkezik semmi gőz! Pedig Maximum-ra van fel töltve 100%ban! Neten Néztem pár videót, de nem találtam olyat ami fixálta volna a hibát!


Az Elektromos cigi neve: Joyetech Ego Aio Eco


A Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2018. dec. 23. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Zárlatos lett. A porlasztóban a fémszálat hozzányomtad a palásthoz, vagy a tank alján a csatlakozó lett zárlatos. Az akksi elektronikája letilt szerencsére. Ha nem tenné felrobbanna. Vidd a boltba ahol vetted, vagy menh egy ecigi boltba és kérdd, hogy mutassák meg a készülék tisztításának módját, egy kazáncsere megoldja a gondot szerintem.
2018. dec. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az új porlasztó ára kb 1200 ft
2018. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
+ még azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy próbáltam úgy is hogy leszedtem róla mindent csak magába az akkumulátort hagytam.. és úgy is csak villog.. pedig elvileg úgy nem kellene neki villogni, mert semmi sem érintkezik hozzá.. Ez hogy lehet?? lehet hogy az akkumulátor ment tönkre??
2018. dec. 25. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet az akkumulátor középérintkezője lett zárlatos, ha nagyon meghúztad a tankot rajta...
2018. dec. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!