Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi baja van a hoverboardomnak?

Mi baja van a hoverboardomnak?

Figyelt kérdés
Mielőtt megkaptam, mentem máséval is, azon tök könnyű volt menni, fordult amerre akartam, minden oké volt. A sajátommal viszont valami van, mert nem tudok egyenesen menni vele, csak forog folyamatosan. Próbáltam már ki és bekapcsolni, próbáltam gyárilag resetelni, de ugyanolyan. Ötletek?

2018. dec. 25. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Javítást igényel, erre így nem lehet válaszolni.

Igen, láttam már ilyet belülről, javítottam is, tehát nem vaktában beszélek (vagyis igen, mert a tiéd nem látom), de ez nem így működik, fórumon keresztül.

2018. dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zzzoli ***** válasza:

A gyárilag resetelés az mit jelnt, mit csináltál vele?

Pontos hiba?

Szintezés megtörtént? Ugyanis ha nincs rendsen vízszintezve akkor is lehet ilyen probléma!

2018. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát újraindítottam az egészet, angolul néztem calibrating meg factory reset videókat, azt csináltam meg. Hosszan megnyomtam a bekapcs gombot, beállítottam egyenesen, vártam kb fél percet, kikapcsoltam, aztán be. A videókban azt mondták hogy ettől jónak kéne lennie, de ugyanazt csinálja, egyre durvábban. Már rá se merek állni, csak a kezemmel próbálgatom, de azt se fogom többet mert ránehezedtem két kézzel (valamelyik videóban is csinálták ezt, megnézni hogy jól forog-e), és olyan szinten elkezdett forogni hogy átment a kezemen és vérzett. Rendes nyomot hagy a parkettán a kereke, ilyeneket nem kéne csinálnia. Most keresünk szervizeket a közelben, a csaj akitől vettük próbál segíteni, de ő sem tudja mi baja van. Azt mondta hogy csak kétszer próbálták ki bent a házban, és azért adják el mert nem tudja használni a lánya, szóval gondolom már náluk is volt valami baja csak nem ekkora, mert azt mondta náluk nem forgott ilyen gyorsan, meg ma reggel még én is rá tudtam állni, igaz akkor is forgott de nagyon lassan, és nem a saját tengelye körül, inkább fordulásnak mondanám mint forgásnak. Szóval korábban még csak kis lassú köröket tett ha ráálltam, most pedig rátenyerelni sem merek mert nagyon átment a kezemen. Nem tudjuk mi van vele, reméljük meg tudják majd javítani, csak azért tettem fel a kérdést mert reméltem hogy másnak is volt már ilyen problémája, hátha van rá megoldás.
2018. dec. 25. 20:16
 4/4 Zzzoli ***** válasza:

Nem tudom mennyiért vetted, de ha magyarországi szervizbe viszed, akkor az lehet hogy gazdasági totálkár lesz. Rezsióradíj, meg az alkatrész.

Jobban jársz ha kínából megrendeled hozzá az alkatrészeket, onnan ugyanis pár ezer Ft-os áron beszerezhető akár a főpanel is.

Nálunk ugyanez:

[link]

2018. dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!