Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv hogyan lehet megoldani...

KockaC1999 kérdése:

Üdv hogyan lehet megoldani hogy ne ragadjon be a gázpedál a kormányon?

Figyelt kérdés
kaptam ajandekba egy manta superme compressor 2 tipusu kormányt csak az a baj hogy a gazpedál beragad és így nem lehet normalisan hasznalni ezt hogyan lehetne megoldani?

2018. dec. 26. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden tartozékával és számlájával a vásárlás helyére visszavinni, ahol kicserélik.
2018. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az a baj hogy alapbol hasznaltan kaptam tehat én a 2. tulaja vagyok és tuti hogy nincs meg a szamla stb és már nem is garis de tegnap szét szedtem és ott a fogas kereknel van valami mert amikor lenyomtam ezt az egesz szerkezetet akkor nem ragadt be hanem normalisan vissza engedte meg tegnap megszunt magatol kb 1 oraig utanna megin elkezdett ragadni
2018. dec. 26. 11:22
 3/11 repulo ***** válasza:
Nem akarsz a szétszedett állapotárol egy képet feltenni?
2018. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
[link] remélem latsz rajta valamit :)
2018. dec. 26. 14:34
 5/11 repulo ***** válasza:
Valami rugóval nem találkoztál benne?
2018. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
idokozben ra jottem hogy az a fogas kerek ami a masik felen van ilyen kis gomb elem féle az mozdul el a helyerol és azert akad be a pedal mert nyomtam folyomatosan azt a kis valamit és ugy nyomkodtam a pedalt és ugy nem akadt be
2018. dec. 26. 15:04
 7/11 repulo ***** válasza:

És sikerült a jó pozícióban rögzíteni? Hurrá!

Ha nem, az gáz, mert rossz ragasztani.

2018. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ha nem fogom allandoan elmozdul de lehet hogy eleg csak koze rakni egy éket ami oda nyomja
2018. dec. 26. 15:12
 9/11 anonim ***** válasza:

A potméter anyája van fellazulva.

Nézd meg a másik pedálon hogy van rögzítve. Ide látom, hogy lóg a rugós alátét meg az anya.

2018. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és ezt mivel kell meghuzni villáskulcsal? nem vagyok valami nagy barkacsolo ugy hogy nézd el nekem :D
2018. dec. 26. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!