Van a Panasonic-nál jobb fejhallgatót? Ha igen akkor az árát is, meg a modell számot megadnátok?!?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon vannak igazán jó darabok.

Miért fontos hogy Panasonic legyen?

2018. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 repulo ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ahol a Pana árak véget érnek, ott kezdődnek a jobb belépő fejhallgatók, némi szerencsével, erősen leakciózva.

Csak hogy képbe kerülj. :-)

[link]

2018. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2.Azért 10K alatt is kapni jobbakat.

Volt szerencsém kipróbálni a Superlux-k közül a HD668B-t illetve a HD861 Evo-t is.

Mind 2 simán megszorongatja a 20K-s ATH M30X-mat is 1-2 tartományban.

De említésre méltó a most nagyon olcsó szintre került Magnat LZR 580S is, vagy éppen a JVC HA-MR60X is korrekt darab.

Persze mind igénytől függ, de nem mindenkinek van szüksége SRH840 vagy DT770 Pro szintű fejhallgatóra.

2018. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 repulo ***** válasza:
100%

#3.

Ez csak egy reakció volt a megfogalmazott "Van a Panasonic-nál jobb fejhallgatót?" kérdésre.

Van. :-)

2018. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4.Akkor lehet félreértettem, elnézést is szeretnék kérni.

Mindegy, a kérdezőnek is hasznos lehet amit kifejtettem szóval nem vész kárba.

2018. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Bose-k általában jók, de 50ezer alatt nemigen jutni hozzá, én ünnepnapokon egy régi AKG-t használok, a hasonló mai modellek ára bőven 100 fölött van.

És valóban, a Panasonic hobbi kategória, a Pana csúcsmodellek árában kezdődnek a rendes márkák belépő modelljei.

2018. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy ath avc500 van,jól szól.Abban az árfekvésben természetesen.
2018. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!