Milyen Xboxok leteznek? Melyiket erdemes megvenni, illetve melyiken futna el a GTA IV?

Figyelt kérdés

Sokak szamara hulye kerdesnek tunhet, de PC-s vagyok, soha az eletben nem jatszottam konzolokkal, de az utobbi par evben mar PC-n sem.


Emlekszem anno meg 12 eve a kozepsuliban nagy alma volt egy sracnak egy xbox, azota gondolom az mar elavultnak szamit es vannak ujabb kiadasok is. Lenyegeben olyan tipus erdekelne, amin elfut a GZA IV. Regen nagyon szerettem volna jatszani vele, de nem volt ra lehetosegem, most szeretnem bepotolni.


Nagy segitseg lenne, ha jofogasrol linkelnetek be par gelet, amin elfut rendesen es jo atban is van. Mit kell nezni ezeken a gepeken? Honnan tudom melyik elavult es melyik nem?


2018. dec. 28. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Már elnézést, de gépet azt azért próbálj már magadnak megkeresni, jófogás és társain akárki árulhat akármit, senki nem tudja igaz-e.


A GTAIV Xbox 360 konzolra jelent meg, de visszafelé kompatibilis Xbox One-al is. Ez azt jelenti, hogy Xbox Oneon is fut jobb képminőségben és fps-el (de ettől még mindig a 360as változat).


Xbox 360ból három fajta model van, wikipedián utánanézhetsz. Van az eredeti úgynevezett "fat" modell amit abszolút nem ajánlok mert nagyon megbízhatatlan és az újabb kisebb S és E modellek. Ezek közül bármelyik jó. A gépeket az különbözteti meg ezen belül, hogy mekkora a belső merevlemezük 4től egészen 500GBig bármi lehet. Nem árt ha van, mert a játékokat általában ugyan nem kötelező, de jobb telepíteni ugyanis jobban futnak. A gépkhez lehet külső legalább USB2es és maximum 2TBos merevlemezeket is kötni.


Xbox Oneból két fajta van, wikit javaslom ugyanúgy. Az eredeti "fat" modell abszolút megbízható, de már évek óta nem gyártják és az új S model mindenben jobb. Max ha használtan nagyon olcsón látsz. A legeslegújabb az X model ami akár 4Kban is futtat játékokat, de átlag felhasználónak nem szükséges. Minden Xbox One model futtat bizonyos 360as játékokat, egy folyton bővülő listáról [link]

Elég betenni a 360as lemezt és telepíti (net kell hozzá), majd jobb minőségben lejátssza.


Jó tudni, hogy míg 360ra van kalózkodás vagyis nem eredeti játékok futtatására lehetőség módosított konzolokon addig Xbox Oneon nem vagyis csak eredeti játékokkal játszhatsz.

2018. dec. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy kérdés:

Csak a GTA IV érdekelne konzolon, vagy akár a mostanában megjelenő játékok is?


Ha csak a GTA IV, akkor: Xbox 360

Ha mellette más mai címek is, akkor: Xbox One S


Jófogáson én személy szerint nem vennék, de végülis nincs kőve vésve, hogy használtnál átverik az embert. Amit nézni tudsz az max a neve, hogy minden oké-e vele, az majd működés közben derül ki.

2018. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!