Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy angol xbox one profilo...

Van egy angol xbox one profilom es ha csinalok egy magyar profilt es veszek ra magyar feltoltokartyaval season passt azt tudom gond nelkul hasznalni az angol profilomon?

Figyelt kérdés

1 a boltok MAJDNEM kifogytak az angol feltoltokartyakbol


2 nekem nincs bankkartyam


2018. dec. 29. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kevered a dolgokat. Xbox Oneon bármikor átválthatod a profilod régióját. Csak 360 van durván megkötve. Bemész a beállításokba és valahol lehet állítani a locationt. Ha azt átrakod bármelyik országba és újraindítod a gépet akkor egyből ott vásárolhatsz olyan feltöltőkártyával amit az az ország storeja elfogad. Mindegy hogy melyik xbox one storeból vásárolsz menni fog a profiloddal.


Például én alapból a magyaron vagyok, de ha esetleg van valami nagyon jó akció angol stb storeon, csak átállítom újraindítom, megveszem és visszamegyek a magyarra. Onnantól, hogy megvettél valamit ott lesz a profilodba és a ready to installba régiótól függetlenül. Nem kell ezért külön profilt csinálni.

2018. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!