Tele kérdése:

UPC media box miért nem jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szobámban humax hd tipusú upc box van.Kb 1 hónapja csinált olyat,hogy egyik reggel felkeltünk,és nem tudtuk bekapcsolni,zöld csikok forognak körbe(gondolom ez a töltés jele)és nem megy tovább.Pár óra után már kihúztam minden kábelt,áramtalanitottam újrainditottam de nem reagált semmire se.3napig nem volt tv,4. nap reggelre bekapcsolt.Ez valami hosszú hétvége lehetett mert nem tudtunk szerelőt hivni.Most előjött a hiba újra.Tegnap délután 6kor elment,majd fél óráig pörgött.Én kihúztam kábelt megint szórakoztam vele.Ma megütögettem a tetejét,és bekapcsolt,viszont lefagyott.Majd kihúztam az antennát és antenna nélkül jó volt,váltottam csatornát mindent,de amint visszadugtam már lefagyott,ilyenkor csak újrainditással ment,persze antenna nélkül.Gondoltam kiportalanitom.Azóta megint csak pörög,semmit se csinál semmire se reagál.Ötlet? Én már kifogytam mindenből,pedig egyszer bekapcsolt,és kb 4mp-ig ment az RTL majd kifagyott.Arra gondoltam hogy szoftverfrissités lehetett,én meg kikapcsoltam?De egy szoftverfrissités több óra?


2018. dec. 29. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mondanám töltésnek, inkább bootfolyamat, illetve frissítés, de tökmindegy.

Vagy hibás és cserélni kell, vagy nem kap rendes jelet.

De a jelszintet meg lehet nézni a menüben.

Lépj a gyári beállításokhoz, a box újraindul, törlődik minden.

Utána országot kell választani, körzeti kódot beírni (vagy valami ilyesmi), ekkor mutatja a saját hálózatod jelszintjét, minőségét. Ezt figyeld meg, hogy menny.

Keresés lefut, kész.

2018. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve vissza az egész, én a kábeles boxról írtam, ez meg a műholdas (Humax).
2018. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen.Az a gond,hogy semmit se tudok behozni rajta,még a menüt se mivel be se kapcsol a box.a tv meg hangyás.
2018. dec. 29. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!