Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom az alábbi logókat...

Hogyan tudom az alábbi logókat "eltüntetni a Samsung LCD tv-ről? (lcd, hdmi, dv3 ezek a logók jelennek meg stb)

Figyelt kérdés
Takarítás közben sikerült a menüt többször megnyomnom a készüléken és valami elállíthatódott, mert azóta a tv bal oldalán folyamatosan megjelenik, hogy LCD TV, HDMI", stb, tehát a tv adatai. Megjelenik majd eltűnik és így megy egyfolytában, Már néztem a menüt de nem jövők rá mit kéne változtatnom, hogy eltűnjön. Sima Samsung LCD tv.

2019. jan. 1. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kéri, hogy válassz a bemenetek közül. A távirányítón van valszeg valamilyen léptető, amivel rámehetsz,és ráklikkelsz
2019. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Üzleti demo mód, valamit nagyon durván nyomtál.

Keresd a gyári beállításokat, amitől újraindul a TV, ezután az otthoni módot kell választani.

Mindent újra kell programozni, hacsak nem set top boxot használsz.

2019. jan. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy mivel ez csak sima LCD tv, nem SMART, nincs rajta visszaállítás (legalábbis ott nem találom, mint a smart-os tv-nél) Már mindent megnéztem de nem tűnnek el a lógók?????
2019. jan. 12. 18:12
 4/4 A kérdező kommentje:

Na valaki felrakta a megoldást, ezzel talán működik a dolog.

[link]

2019. jan. 12. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!