Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Mit ajánlanátok hangfal, illetve erősítőnek?

Hangfal és erősítő vásárlás előtt állok, összesen az egészre kiszállítással együtt van 30000 forintom. Tudom nem sok, éppen ezért szeretnélek titeket megkérdezni hogy mit ajánlanátok? Én a hifiket céloznám meg, azok között is a Panasonic SA-AK szériát!

Keress kérdéseket hasonló témákban: HiFi, erősítő, hangfal, hangszóró, mélyláda, mélynyomó, Panasonic, JVC, Sony, Technics

jan. 2. 16:18  Privát üzenet  

A válaszok
Ha ennyire kevés a keret, szerintem ne pazarold a szállításra, ez még önmagában egy jó hangú rendszerre sem elég, használtan sem. Igazából ekkora összegnél nagyjából ugyanazt nyújtja mindegyik, Panasonic tökéletes lesz ebben a kategóriában. A lényeg, hogy ne valami noname legyen.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 2. 16:51 Privát üzenet

Ennyi pénzért valóban a hifi a legjobb megoldás, újat nem érdemes venni, használtaknak se szokott semmi bajuk lenni és jóval olcsóbbak.

Én azt szoktam nézni mennyi az áramfelvétele abból lehet következtetni a valós teljesítményre

most rákerestem jofogáson van például sa ak 48 hifi azt írják 2x200w áramfelvétele 230w ennél valamivel alacsonyabb a max teljesítmény tehát nem 400w

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 2. 17:13 Privát üzenet
Vettem egy pár Genius 1255-öt a meglevő Acoustic Solutions kis 5.1 rendszerke szubjához, passzívként rákötöttem őket a kis szubra, igen korrektül adják a minőséget, főleg az árukhoz képest persze. Hatalmasat nem szól, de nem egy minihifi kopogását nyújtja, hanem 45Hz-ig korrekt mélyeket és hiteles énekhangot a megfelelő anyagokkal.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 2. 19:59 Privát üzenet
rendes méretű nem minihifiben már azért legalább 20cm-es hangszóró van, a geniusban max 15-16cm az is sokat számít

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 2. 21:31 Privát üzenet
Ennyi pénzért használtan hifit ajánlok, úgy lehet a legjobb hangzást kihozni ennyi pénzből.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 2. 21:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Yamaha a 500 erősítőhöz mekkora hangfal?
Tudnátok ajánlani valamilyen kültéri hangfalakat+erősítőt?
Aktív hangfal tapasztalatok, melyik mennyire megbízható?
Milyen tolópotméterre cseréljem ki ezeket a keverőpultomon?
Végfokomban a kondenzátorok felpúposodtak, cserélhetem e a gyárikat erre?
Inkább a Trust Tytan 2.1 vagy Trust GXT 38 2.1 hangfalszettet ajánlanátok/vennétek?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!