Mit ajánlanátok hangfal, illetve erősítőnek?

Figyelt kérdés
Hangfal és erősítő vásárlás előtt állok, összesen az egészre kiszállítással együtt van 30000 forintom. Tudom nem sok, éppen ezért szeretnélek titeket megkérdezni hogy mit ajánlanátok? Én a hifiket céloznám meg, azok között is a Panasonic SA-AK szériát!

2019. jan. 2. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kevés a keret, szerintem ne pazarold a szállításra, ez még önmagában egy jó hangú rendszerre sem elég, használtan sem. Igazából ekkora összegnél nagyjából ugyanazt nyújtja mindegyik, Panasonic tökéletes lesz ebben a kategóriában. A lényeg, hogy ne valami noname legyen.
2019. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért valóban a hifi a legjobb megoldás, újat nem érdemes venni, használtaknak se szokott semmi bajuk lenni és jóval olcsóbbak.


Én azt szoktam nézni mennyi az áramfelvétele abból lehet következtetni a valós teljesítményre

most rákerestem jofogáson van például sa ak 48 hifi azt írják 2x200w áramfelvétele 230w ennél valamivel alacsonyabb a max teljesítmény tehát nem 400w

2019. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vettem egy pár Genius 1255-öt a meglevő Acoustic Solutions kis 5.1 rendszerke szubjához, passzívként rákötöttem őket a kis szubra, igen korrektül adják a minőséget, főleg az árukhoz képest persze. Hatalmasat nem szól, de nem egy minihifi kopogását nyújtja, hanem 45Hz-ig korrekt mélyeket és hiteles énekhangot a megfelelő anyagokkal.
2019. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rendes méretű nem minihifiben már azért legalább 20cm-es hangszóró van, a geniusban max 15-16cm az is sokat számít
2019. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért használtan hifit ajánlok, úgy lehet a legjobb hangzást kihozni ennyi pénzből.
2019. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!