Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Technika tv-n minden éjjel...

Technika tv-n minden éjjel 3-kor elkezd villogni a kék led. Mitől lehet ez? Valami beállítási hiba lehet?

Figyelt kérdés
Amúgy is erős a fénye,nehezen alszom tőle,hát még ha villogni is kezd... 3 hete minden éjjel csinálja,ha bekapcsolom pár percre,aztán kikapcsolom,utána már nem villog.
2019. jan. 3. 23:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem,most jó volt. Úgyhogy köszönöm szépen mégegyszer! :) Még annyi kérdésem lenne,hogy akkor most kell nekem valamilyen időközönként frissítést keresnem,vagy felesleges,úgyse lesz rá?
2019. jan. 5. 21:11
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz rá frissítés, mert azt a digitális szolgáltatónak fel kellene tenni a saját szerverére.

A MiDigTV-nél feltesznek néha, ha jól tudom, de leginkább csak a támogatott set top boxok frissítéseit.

Digikábelnél talán semmit.

Mindennek tetejébe ez egy Vestel alaplapos Tesco márka, ami azt jelenti, hogy a Tesco által kiadott és digitálisan aláírt frissítést tudná feltenni elvileg. Na, arra várhatsz...

A Tesco ilyenekkel nem törődik.

Vestel frissítés volt már, amit USB-n keresztül lehetett telepíteni, de ahhoz szét kell szedni a TV-t, alaplap pontos típusszámát leolvasni és ahhoz keresni frissítőcsomagot.

Legtöbb esetben ahhoz sincs egyébként, vagy nem is kell, mert jobb úgysem lesz már.

Sőt, szervizmunka során sem azért telepítettem ilyen frissítést, hogy feljavítsam. Halott alaplapot sikerült így feléleszteni, de ahhoz jó lett volna bármilyen verzió, csak legyen.

2019. jan. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"akkor most kell nekem valamilyen időközönként frissítést keresnem,"

Nem kell. Esetleg minden húsvétkor, ha szerdára esik.

2019. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!