Használt tablet full tele memóriás, semmit nem enged törölni a helyhiány miatt, hogy tudok mégis?

Figyelt kérdés
Sziasztok! LÁnyom kapott egy használt alcatel plus billentyűzetes tabletet. win 10 fut rajta. Irodában használták korábban. 28 Gb tárhelye van, és kb 810 Mb a szabad... ahhoz, hogy a win 10 újra legye húzva rajta, ahhozkéne 4 gb kb. de se fotók, se képek nincsenek rajta, se semmit nem találok, amit törölni lehetne. Töröltem a chrome-ot, meg töredezettségmentesítettem karbantrtóval, táláltm néhány korábbi frissítést, e így is csak 3 Gb lett szabad, ami még mindig kevés azt alaphelyzetbe állításhoz. Tudna vlk ötletet adni,hogy mit lehet még tenni?
2019. jan. 4. 17:24
 1/1 A kérdező kommentje:

szinte semmit nem tud csinálni, tárhely hiány miatt. De törölni sem tudok már semmit.

Próbáltam egy visszaállítási másolatot csinálni, de ahhoz 8 Gb külsőst kér, amit 2 féle módon sem fogad el, ( egy okostv-n használt kínai250gb mikro sd pendrive formában,ezt megjeleníti, elkezdi csinálni a biztonsági másolatot, de nem fejezi be, illetve egy 500 gb külső HDD, amit viszont meg sem jelenít, ha csatlakoztatom), tehát nem jutok előbbre.

2019. jan. 4. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!