Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 sok játékkal vagy...

Xbox 360 sok játékkal vagy xbox one s 2 alap játékkal melyik legyen szerintetek?

Figyelt kérdés

Na szóval gondoltam veszek valami valami xboxot nezegettem boltbol meg használtan es pl talaltam egy olyat 360-t amihrz adnak 1 év garanciát es 60 jatekot 55 ezerért kinektel meg + controller ez eleg csábító csak azt nem nagyon tudom hogy mennyivel jobb a one s mert mondjuk vezsem 60-70 be es akkor plusz jatekok controller stb

Na szóval kellenének érvek az one s mellet meg ellene hogy megis melyiket vegyem?



2019. jan. 4. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Xbox 360, de úgy, hogy vigye az internetről letöltött játékokat. (Vagy ha ezt nem akarod, akkor a kérdésedben is enlített csomagot venném.)


Miért?

Mert ezzel a pakkal egy jó pár évig el leszel látva jobbnál jobb játékokkal és mire eljutsz oda, hogy már nem nagyon tud mit mutatni neked a 360, addigra már az Xbox One sokkal jobb áron lesz kapható. :)

2019. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És akkor megis mivel jobb az one s? Azt tudom hogy kisebb meg hogy be épített tar meg nagyobb felbontasal is kompatibilis és ennyi?
2019. jan. 4. 21:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ezeknél az xboxoknal mindegy hogy milyen a controller ugy ertem hogy xbox one s/x jo a 360 hoz is nem? (Vezeték nélküli)
2019. jan. 4. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Abban jobb a One (S), hogy az egy következő generációs konzol, az Xbox 360 utódja. (Tehát olyan, mint mondjuk az iPhone 7 és az iPhone 8.)

Épp ezért, tudomásom szerint az Xbox 360-ra elérhető kiegészítők (kontroller, Kinect stb.) nem kompatibilisek az Xbox One-nal.

Az újabb játékok (pl. mondjuk az új Assassin's Creed vagy a Red Dead Redemption 2) is One-ra jönnek, a 360-ra már nem, mert az már egy tizennégy(!) éves hardver.

Viszont, épp ezért, mivel nem mai darab, egy rakás kiváló játék érhető el rá, méghozzá nagyon olcsón (plusz ott a lehetőség, hogy tört gépet veszel és akkor csak letöltöd rá a játékokat). Az ára sem fog már nagyon változni, ellenben az Xbox One-é csökkenni fog.


Ezért javasoltam, hogy inkább a 360-at vegyed, mert rengeteg nagyon jó játék van rá és mire megunod, addigra már a One is nagyon jó árban lesz majd kapható! :)

2019. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat,
2019. jan. 5. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Nemértem miért próbálnak rábeszélni egy régi sz...ra.

Sok játék van a 360-ra, de egy régi konzol. A grafika bőven nem hozza a ma elvártakat, és már játékot se adnak ki rá.


Amíg az One S a jelen generáció, arra jelennek meg a játékok, ráadásúl vannak nagyon szépek.


Én 70-ért vettem, nekem 100%-osan megéri az árát, imádom.

2019. jan. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Röviden: a 360 lehet másolt játékot is játszani, de a játékok akármilyen jók is mai szemmel totál elavultak. Aki akkor játszott vele vagy abszolút egy kő alatt él és még okos telefonja sincs (már azokra is vannak xbox one szintű játékok) se jó Tvje azoknak simán jó lehet. Egy mai átlagos fiatalnak megmutatod és kiröhög.


Az One S a mai generációs gép mai játékokkal. A jobb 360as játékok nagyobb felbontásban és FPSel futnak rajta. Sok előző genes játék ki van rá adva teljesen felújítva. Hátránya, hogy nincs rá kalózkodás ami azért eléggé nyomós érv én is tudom.

2019. jan. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!