Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most akkor mi van azzal, amit...

Most akkor mi van azzal, amit rendeltem?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, 28-án vagy 29-én rendeltem eMag-ról egy monitort, egy billentyűzetet és egy egeret (utóbbi kettő egy csomagban van). Először 1-je és 3-a közé ígérték, hogy megjön, ez ugye nem valósult meg. Most van 5, de semmi, tehát 6 nap után sem jött. Most az eMag-gal van a probléma, vagy rosszkor rendeltem? szilveszerkor, újév közelében ritkán szállítanak ki csomagot?

#rendelés #késés #futár #eMAG #kiszállítócég
2019. jan. 5. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Rosszkor rendeltél. Ilyenkor megáll az élet... Sok rendelés, kevés munkaerő...

BF idején is ez volt náluk, aztán csak megjött a rendelésem

2019. jan. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előtte és utána többnapos ünnepek voltak, a szállítás szünetelt. A rendelések felhalmozódtak...
2019. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg rengeteg karacsonyi csomag van varolistan, nemhogy szilveszter elott rendelt.

Na de ki igerte hogy 3-ra kiviszik? Automata email?

2019. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!