Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes műholdas tv ről iptv...

Érdemes műholdas tv ről iptv re váltani?

Figyelt kérdés
Telekomnál vagyok és most építették nem rég ki itt is az üvegszálaz vezeték hálózatot,azt mondta az üzletkötő,hogy iptv vel adják csak az új netet,de felhívtam az ügyfélszolgálatot ott mondták meg tarthatnám a műholdas tv t is csak kicsit több lenne a havi díj.

2019. jan. 8. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
amelyik olcsobb.. nincs olyan csoda bitrátája a telekom muholdnak hogy meg kellene tartani :)
2019. jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

# 1


Itt most nem a bizráta a lényeg,meet nekünk semmi bajunk a műholdas verzióval általánosan tv zünk,nem kell műsor felvétel,nem nézzük vissza 3 napig,nem kölcsönzünk filmeket,meg két hagyományos meg egy régebbi plazma tv-vénk van. Szóval ritka,hogy xy dolog miatt adás elmenjen. Nekem a net a fontosabb.

2019. jan. 8. 15:02
 3/14 anonim ***** válasza:
mégis a tévéről beszélsz :)
2019. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan jó az is, de mint mondták megtarthatod a jelenlegit, csak többe kerül.
2019. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kábeltv nettel! Nekem volt IPtv-m. Ha jó volt a TV, nem ment a het. Ha neteztem, nem ment a TV.
2019. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
het=net
2019. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

# 2


Azért a tv ről beszéltem,mert elsőnek az üzletkötő azt mondta nem kaphatok üvegszálas netet iptv nélkül,aztán meg azt mondták sat tv-t meg tarthatom csak úgy drágább lesz a havidíj de ha iptv-t kérek akkor 3 hónapig akciós utána meg annyiba fog kerülni amennyit most fizetünk,csak kérdés megéri e az iptv re váltás,a kicsit kevesebb vagy ugyan annyi összegű számlázásért.

2019. jan. 8. 18:18
 8/14 A kérdező kommentje:

# 5


Na ez nem valami jó hír ,és kisvárosban nagy városban?Mert pl én kisvárosban lakom és még csak most hozták be az üvegszálas vezetéket,tehát itt még friss lehet vele akár több gond is mint ahol már évek óta van.Azt mondták netből nem sokat fogyaszt és mindennek egyszerre mennie kell,max adsl en lehetne probléma gondolom.

2019. jan. 8. 18:20
 9/14 anonim ***** válasza:

Nyugodt lehetsz benne, hogy jó az iptv is, nem azt mondom, hogy nem lehet semmi gond, akkor kijavítsák. Egyébként tényleg nincs probléma se a nettel, sem a tv-vel, nem igaz abszolút, hogy nem megy együtt a tv és a net, ezt sosem tapasztaltam és semmi probléma nem volt lassan fél éve nem volt.Pedig kis városban lakunk, volt egy kisebb szolgáltató, náluk gyakran van adás kimaradás, minőségi hiba, net lassulás stb, de a telekom jóval stabilabb, jobb szolgáltatású.

És igen, az első 3 hónapban kedvezményes és ha több szolgáltatásod van, akkor 25% lejön a havidíjból külön külön.

2019. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

# 9


Igen mondták a 25% ot nekünk tv,internet,telefon szolgáltatás van.

2019. jan. 8. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!