Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés
Bencix2006 nevű felhasználó kérdése:

Miért nem indul el?

Nemrég megvettem az EREDETI Mortal Kombat Komplete Edition-t (9). Egyszer játszottam vele, minden futott simán kikapcsoltam utána. A kikapcsolás óta nem akar elindulni. Minden megfelelő hozzá, steam-en telepítettem és a gépigénynek is megfelelő a számítógépem. Kérem, ha valaki tud segíteni az írjon!!!!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: számítógép, Mortal Kombat, indulás, Steam, eredeti

jan. 8. 16:19  Privát üzenet  

A válasz
Hibaüzenetet kiír? Megnyitja úgy, hogy egy ideig látsz fekete képernyőt? Vagy az egérnél jelzi, hogy dolgozik valamin? (Forog a karika az egér mellett.)

# 1/1Időpont jan. 9. 13:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vásároltam használtan nemrég egy Xbox360-as konzolt, De elkezdett olyant csinálni hogy mikor bekapcsolom nem indul a hűtés, és a led gomb a konzolon pirosan villog. De amikor...
12 V os játékot működtetné? 8X1,5 V elemmel működő autópálya mit reagál 15V adapter tápegységre? El sem indul túlpörög vagy veszélyes?
Nem indul a cod2 singleplyer és nem értem hogy miért?
Smart tvn youtube videot ha neznek Akkor miert csak frissites utan indul el a video Ha vege a kovetkezo video kivalasztasa utan is ra kell mennem a frissites ikonra?
Tableten nem indul el a gyári youtube ezt írja ki:Hiba történt az indításkor. Ellenőrizd a hálózati kapcsolatot és a rendszeridőt. De ezekkel semmi gond. Viszont ha google...
MacBook Sims3 nem indul el, hiába telepítettem fel. Mi lehet a baj?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!